Razer DeathAdder V2 ve Basilisk V2 Fareleri Duyuruldu

Razer yeni oyuncu farelerini tanıttı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyunculara yönelik ürünleriyle dikkat çeken markaların başında gelen Razer, oyunculara yönelik yeni DeathAdder V2 ve Basilisk V2 oyuncu farelerini tanıttı. İşte Razer DeathAdder V2 ve Basilisk V2 özellikleri.

Başarılı oyuncu ürünleriyle dikkat çeken markaların başında gelen Razer, DeathAdder V2 ve Basilisk V2 oyuncu farelerini tanıttı. Razer’ın yeni oyuncu fareleri Focus+ sensör güncellemeri ile bir önceli nesle göre daha hassas bir kullanım sunuyor. Razer’ın yeni oyuncu fareleri ayrıca entegre hafızası sayesinde kullanıcıların profillerini de kaydediyor. 

Razer DeathAdder V2 ve Basilisk V2 özellikleri

Razer DeathAdder V2 modeli Razer’ın yeni Focus+ sensör güncellemesi ile etkileyici bir performans sunuyor. Razer’ın 20000DPI seviyesi hassasiyet sunan yeni faresi akıllı takip, asimetrik yukarı, kalkma ve hareket senkronizasyon özelliklerine sahip. Razer’ın yeni faresi ayrıca Razer Chrome RGB aydınlatma özelliğine sahip. Sahip olduğu kızılötesi ışık ile tıklamaları algılayan Razer DeathAdder V2 modelinin tuşları 70 milyon tıklama garantisi sunuyor. 8 farklı programlanabilir tuş atanan bir tuşa basılarak değiştirilebiliyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Razer DeathAdder V2 modeli 70 dolar fiyat etiketine sahip. 

Razer Basilisk V2 faresi ise tıpkı Razer DeathAdder V2 faresi gibi Focus+ sensörüne sahip. Fare bir önceki modelden farklı olarak 11 adet programlanabilir tuşa sahip. Razer Basilisk V2 faresinin fiyatı 80 dolar olarak açıklandı. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol