Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6.3

Kullanıcı


Rainbow Six Siege Year 4 Pass Yayınlandı!

Rainbow Six Siege'ün 4'ncü yıl Pass'i çıktı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda 40 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Rainbow Six Siege yeni Pass’ini oyuncularına sundu.

Dünyanın dört bir yanından 40 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan Rainbow Six Siege günümüzün en çok oynanan FPS oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapım dün gece itibari ile Year 4 Pass yani 4’ncü yıl içeriklerini oyunculara sundu. Steam’de 154.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile yayınlanan Pass oldukça zengin bir içerik ile oyunculara sunuluyor.

Paket içerisinden söz edecek olursak oyunun dördüncü yılına özel 8 yeni operatör yer alıyor. Bu operatörler 4’ncü yıl operatörü olarak belirtiliyor. 4 Mart 2019’dan önce yeni Pass’i satın alan oyuncular Volcano Signature silah görünümüne de ücretsiz olarak sahip olabilecekler. 4’ncü satın alan 3’ncü yıl kartı sahiplerine özel 600 R6 kredi bonusu sunuluyor. 8 farklı başlık ve üniforma oyunculara sunulan içerikler arasında yer alıyor.

Pass ile oyuncular tüm sezonların yeni operatörlerine 7 gün önceden erişebilecek ve yeni operatörleri ilk deneyenler arasında yer alabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol