Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6.8

Kullanıcı

Rainbow Six Siege Karakteri Jager Nerflendi

Rainbow Six Siege operatörlerinden Jager ve bir kaçı daha nerfleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...
Rainbow Six Siege Karakteri Jager Nerflendi

Rainbow Six Siege‘ın bir sonraki denge yaması zaten test sunucularında ve çok fazla dolaşım sıkıntısı olduğunu kanıtlayan Jager dahil olmak üzere birçok savunucu bu zayıflatmadan nasibini alacak gibi duruyor.

blank

Rainbow Six Siege’de üç hızlı ve bir zırhı olan operatörler genellikle Rainbow Six Siege’de gösteri yapan kişilerdir, ancak bu aynı zamanda onları denge değişikliklerini oldukça sık yapar. Saldırganların ihlal girişimlerini inkâr etmede çok iyi olduğunu kanıtlayan ve aynı zamanda zorlu bir dolaşım olan Jager için de durum böyleydi.

Ubisoft, Jager şimdi iki hızlı iki zırh operatörü olacağından, bu ikinci gücü denklemden çıkarıyor. Çapaların yaptığı gibi salyangozun temposunda hareket etmeyecek olsa da, hala süper hızlı arketip içine sığmayacak ve bu nedenle dolaşım sırasında etkili olmayacak.

Caveira, denge değişikliği yapan ikinci savunma gezici ama bu durumda daha çok aşkla ilgili. Razor holo sight, M12‘de muhtemelen birçok yüklemeye giden yolu bulacak bir seçenek olacak. Mozzie zayıflatma alan  başlayan bir başka hızlı savunmacı. Intel inkarının güçlü dolaşım potansiyeli ile çok fazla olduğu kanıtlandı, bu yüzden Aussie Süper Shorty ikincilini kaybediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol