Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6.3

Kullanıcı


Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Rainbow Six Siege 18 Kasım'a kadar ücretsiz oynanacak.

40 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Rainbow Six Siege bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek ve oyuncuların yüzünü güldürecek.

Ubisoft’un başarılı FPS oyunu olan Rainbow Six Siege, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada 30 milyon oyuncu sayısının 40 milyona ulaştığını duyurmuştu. Günümüzün başarılı FPS oyunlarından bir tanesi olan Rainbow Six Siege, bugünden itibaren ücretsiz hafta sonuna başlayacak. Oyuncular 15 Kasım – 18 Kasım tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecek ve satın alıp almama konusunda karar verebilecekler. Oyunu ücretsiz hafta sonu kapsamında oynayıp satın alan oyuncuların ilerlemeleri otomatik olarak hesaplarına tanımlanacak.

Buna ek olarak oyunun farklı paketleri farklı indirimler ile oyunculara sunulacak. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan bu indirimler kapsamında oyuncular farklı paketleri cazip fiyatlara satın alabilecekler. İndirimler ve ücretsiz hafta sonu gün içerisinde başlayacak.

Çeşitli espor turnuvaları ile oyuncuların yüzünü güldüren Ubisoft, tüm dünyada oyuncu kitlesini artırmaya devam ederken Rainbow Six Siege’i sık sık ücretsiz yapması ile de satış rakamlarını artırıyor. Oyuncular oyunu deneyip satın alarak aksiyona kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol