Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Yeni Operatörü Azami Tanıtıldı

Rainbow Six Siege, Japon özel korumaları temalı bir savunmacı olan Azami'nin oyuna katılan en yeni Operatör olduğunu resmen açıkladı.

Son konsol neslinin en popüler takım tabanlı birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege‘e, 2015 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana oyuna birçok benzersiz ve ilginç karakter eklendi. Oyun, elliden fazla Operatörden oluşan bir kadroya sahip. Her karakterin oyunun hücum veya savunma tarafında kendi özelliklerine sahip olduğu, aralarından seçim yapabileceğiniz karakterler mevcut. Oyun yedinci yılına girmeye hazırlanırken, Ubisoft geçtiğimiz günlerde en yeni Operatör olan Azami’nin Operation Demon Veil‘in bir parçası olarak oyuna geleceğini doğruladı.

Devam eden diğer pek çok oyun gibi, Rainbow Six Siege de popüler nişancının yeni rekabetçi sezonunu çevreleyen şenliklerin bir parçası olarak sık sık yeni Operatörler yayınlıyor. Son sezonlarda, oyunun Thorn’un yapışkan el bombası benzeri Razorbloom Shells ve Osa‘nın kendini savunmak için taşıyabileceği veya müttefiklerini korumak için kurabileceği Talon-8 Clear Shield gibi birçok yeni fikirle denemeler yaptığı görüldü. Şimdi, Operation Demon Veil’in Operatör Azami’yi dahil etmesi, Rainbow Six Siege’e oyunda tamamen yeni olacak yeni bir tamirci getirecek.

Azami, 22 Şubat’ta Rainbow Six Siege’e Katılacak

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege, 22 Şubat’ta etkinlik başladığında oyuna katılmaya hazırlanan bir Japon savunma oyuncusu olan Operation Demon Veil’in öne çıkan karakteri olarak Azami‘yi resmi olarak açıkladı. Azami’nin tasarımı (Japon özel korumalarından esinlenen) belirgin bir şekilde kunai içeriyor olsa da, Azami’nin karakterini göremedik. Azami’nin Kiba Bariyeri, Rainbow Six Siege için bir ilk çünkü kalkan Azami’nin önündeki saldırılara karşı koruma sağlamayacak bunun yerine zemin ve tavanlardan geçişleri engelleyebilecek bir kalkan oluşturacak.

Azami, birincil silahları olarak 9x19VSN hafif makineli tüfek ve ACS12 pompalı tüfek kullanacak, tek silahı olarak D-50 Desert Eagle’ın yanı sıra ikincil aygıtları olarak Dikenli Tel ve Darbeli Bombaları kullanacak. Güncelleme, Aralık 2018’de Fortress’ten bu yana oyuna eklenen ilk yeni haritanın yanı sıra, 75 öldürme puanı alan ilk takımlar olarak mücadele eden Team Deathmatch aracılığıyla yeni bir kalıcı oyun modunun eklenmesini içerecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.