Rainbow Six Quarantine’nin 2020’nin Başında Geleceği Netleşti!

Rainbow Six Quarantine 2020'de çıkacak.

Ubisoft’un milyonlara ulaşan bir diğer oyun serisi olan Rainbow Six şu sıralar yeni oyunu ile anılıyor. Haziran ayında düzenlenen E3 2019’da duyurulan yeni oyunun adı Quarantine olarak duyurulurken bugün oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Haziran ayında ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlenen E3 2019’da birbirinden ünlü oyunlar duyuruldu. Oyuncular tarafından merak uyandıran oyunlar arasında yer alan Rainbow Six Quarantine’de bunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Serinin en yeni oyunu olarak ortalığı kasıp kavurması beklenen yapım duyurulduğu günlerde herhangi bir çıkış tarihine sahip değildi. Bugün bazı kesimlerden çıkış tarihi tahminleri yapıldı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan yapım bugün GamingBolt’un haberi ile gündeme geldi. GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Rainbow Six Quarantine’in çıkış tarihi netleşmiş. Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot, yeni oyunun yıl sonu mali raporunun ardından piyasaya çıkış yapacağını duyurmuş. Yani CEO’ya göre yapım 2020’nin başında hem konsol hem de bilgisayar platformu için lansmana çıkacakmış.

PvP tabanlı olarak oynanabilecek olan yapım aynı zamanda PvE oynanışına da zemin hazırlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol