Rainbow Six Quarantine Duyuruldu!

Rainbow Six Quarantine 2020'de çıkacak.

Şu sıralar Ghost Recon Breakpoint ile adından söz ettiren Ubisoft yeni bir oyun duyurusu daha yaptı. Rainbow Six serisinin yeni oyununu E3 2019’da duyuran Ubisoft dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü geliştirici yeni oyunu olan Rainbow Six Quarantine’yi duyurdu.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Ubisoft’un yeni bir Rainbow oyunu duyurulacağı tahmin ediliyordu. Ubisoft çok geçmeden yeni oyunu olarak Ghost Recon Breakpoint’i duyuyurken yapılan tahminler boşa çıkmıştı. Dün başlayan E3 2019 kapsamında duyurulan yeni Ubisoft oyunu Rainbow Six Quarantine hem tasarımı hem de oynanışı bakımından oyuncuları tatmin edecek.

Rainbow Six Siege’in aksine rekabetçi olmayacak olan Rainbow Six Quarantine hikaye tabanlı olarak oynanabilecek. Yapım co-op olarak oynanmanın yanı sıra bünyesinde zombilere de yer verecek. Karanlık bir trailer eşliğinde tanıtılan yapımda kameralara zombilerin gölgeleri de yansıyor. Yine birinci şahıs kamera açılarına sahip olacak olan oyun taktiksel bir şekilde oynanacak.

2020 yılında konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkacak olan yapım hakkında daha fazla detay paylaşılmazken oyuncuları meraklı bir bekleyiş sardı.

Yeni oyunun gizemli fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol