Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Filmini John Wick’in Yönetmeni Çekecek!

Ubisoft'un aynı adlı oyunundan uyarlanacak olan Rainbow Six filmi, John Wick'in yönetmeni Chad Stahelski'ye emanet!

Paramount Pictures tarafından yapılan Rainbow Six filminin yönetmeni belli oldu. Keanu Reeves’li John Wick filmleriyle tanınan Chad Stahelski, aynı adlı video oyunu uyarlamasının kamera arkasına geçecek. Daha önce The Matrix, Van Helsing ve Escape from LA gibi filmlerde dublör olarak görev yapan Stahelski, ilk yönetmenlik denemesine 2014 yapımı John Wick ile imza atmıştı.

Hollywood Reporter‘a göre oyuncu Michael B. Jordan, Tom Clancy’nin oyunlara ilham veren ünlü kitap serisinin kahramanı John Clark’ı canlandıracak. Ünlü aktör, yine Clancy’nin romanlarına dayanan 2021 yapımı Without Remorse filminde aynı karaktere hayat vermişti. Çekilmesi planlanan Rainbow Six filmi, büyük olasılıkla Without Remorse’un devamı niteliğinde olacak. Prime Video’da yayınlanan film, Clark’ın Rainbow ekibini kurma planıyla son bulmuştu.

Rainbow Six Filminde Michael B. Jordan Olacak

rainbow six film

ABD Donanması’nın özel kuvvetleri Navy SEALs’teki bir operasyonun ardından ihanete uğrayan Clark, içine düştüğü komployu açığa çıkarmak için üst düzey yetkililer de dahil olmak üzere birçok kişiye savaş açmıştı. Daha sonra istihbaratla işbirliği yaparak CIA ajanına dönüşen kahramanımız, ünlü çok uluslu anti-terörist ekibini oluşturmak için kolları sıvamıştı.

Tom Clancy’nin 1993 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan ve Stefano Sollima tarafından yönetilen film, karışık eleştiriler aldı. Stahelski, John Wick‘teki formülü devam filmine de başarıyla uygularsa, ilgi çekici bir video oyun adaptasyonuyla karşılaşabiliriz. Başarılı yönetmen ayrıca, Ghost of Tsushima’sının film uyarlaması üzerinde de çalışıyor. Rainbow Six filminin çıkış tarihi ve konusu henüz açıklanmadığı için daha fazla ayrıntı veremiyoruz. Yeni bilgiler öğrendikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.