Rainbow Six Extraction Ücretsiz İçerikler Sunacak!

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Extraction'ın büyük miktarda ücretsiz içeriğe ve sınırlı süreli etkinliklere sahip olacağını açıkladı.

2022 yılının en çok beklenen oyunlarından Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction hakkında herkesi sevindirecek yeni haberler paylaşıldı. Ubisoft tarafından yapılan açıklamada lansman sonrası içeriğin büyük miktarda ücretsiz olacağı ifade edildi. Ayrıca oyunun çıkışı ile birlikte çok sayıda sınırlı süreli etkinlik olacak.

Fransız geliştirici, kendine güvenen oyuncular için zorlu bir ‘oyunsonu modu’ olan Maelstrom Protocol‘ün lansman sırasında mevcut olacağını ve en yetenekli Rainbow Six oyuncuları için heyecan verici bir haftalık meydan okuma modu sunacağını söyledi.

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi 20 Ocak 2022 Olarak Açıklandı

Rainbow Six Siege Six Extraction çıkış tarihi

Ubisoft, “Oyuncular, artan zorluk, daha zorlu düşmanlar, hızla tükenen kaynaklar ve her aşamada ayrılan sürenin kısalması ile dokuz alt bölgede gezinecek. Kazandıkları puanlarla meydan okuyanlar için Bronze’dan Silver’a, Gold’a, Platinum’a ve hatta Diamond Class’a kadar beş sınıfa kadar kendilerine yer bulabilecek. Bu karşılaşmaların her biri REACT Kredileri ile ödüllendirilecek” dedi.

Extraction’ın her bir standart sürümü, iki Buddy Pass jetonu ile birlikte gelecek ve bu sayede arkadaşlarınızı iki hafta boyunca hiçbir ekstra ücret ödemeden birlikte oynamaya davet edebileceksiniz. Arkadaşınız tarafından yapılan herhangi bir ilerleme, tam oyunu satın almaya devam etmeleri durumunda aktarılacak.

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi 20 Ocak 2022 olarak açıklandı. Söz konusu tarihten itibaren PC’de Ubisoft Store, PS5, PS4, Stadia, Xbox Series X / S, Xbox One ve Amazon Luna üzerinden piyasaya sürülecek olan nişancı oyunu, çapraz oynatma, çapraz kaydetme ve çapraz ilerleme desteği sunacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol