Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Extraction: Crisis Event Başladı

Rainbow Six Extraction – Crisis Event Eclipse 1 Eylül'e kadar sürecek.

Rainbow Six Extraction bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve kooperatif nişancının, belki de serisinin itibarının önerdiği başarı seviyesini görmediğini söylesek yanlış olmaz. Ubisoft kesinlikle iyi bir iş çıkarttı sık sık yayınlanan yeni içerik ve güncellemeler ile oyunu taze tutmayı başardı ancak oyun büyük bir kitleye sahip olmadı.

Örneğin, yeni bir Crisis Event başladı. Önümüzdeki ay 1 Eylül’e kadar sürecek olan Eclipse, 1 Eylül’e kadar sürecek ve oyuncuların yeni bir düşmana karşı savaştığını, daha amansız Archaean ordularını ele geçirdiğini ve yeni REACT Tech, Operatörler, teçhizat ve kozmetik parçalarının kilidini açmaya çalışırken Neoplazmı devirdiğini deneyimleyebilecek.

Rainbow Six Extraction: Crisis Event

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Google Stadia ile Xbox Game Pass için mevcut. Ocak ayında piyasaya sürüldükten sonra Ubisoft, bir aydan kısa bir sürede beş milyondan fazla oyuncu bildirdi. Oyun hakkında daha fazla ayrıntı için buradaki incelememize göz atın. Ayrıca Rainbow Six Siege Mobile‘a da göz atmayı unutmayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Rainbow Six Quarantine), Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin devamı niteliğinde ve bu sefer kökeni bilinmeyen ölümcül bir paraziti ortadan kaldırmaya çalışan üç oyuncu arasındaki işbirliğine odaklanmakta. Oyun Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından geliştirildi. Yeni duyurunun fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.