Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Extraction: After Effect Güncellemesi Yayınlandı

Rainbow Six Extraction'daki After Effect adlı en yeni Kriz Etkinliği yayınlandı. Diğer şeylerin yanı sıra yeni düşmanlar ve yeni REACT teknolojileri oyuna eklendi.

Ubisoft, Rainbow Six Extraction için dördüncü Kriz Etkinliğini duyurdu. After Effect başlıklı Kriz Etkinliği şu anda yayında ve 17 Kasım’a kadar mevcut olacak. After Effect’e özel yeni bir fragman sayesinde yeni eklenen özellikleri görebilirsiniz.

Yeni Kriz Etkinliği, Operatörlerin Parazit Çekirdeği’ni aramasını, taşımasını ve gücünü kullanmasını veya taşıyıcısına düşmanlara karşı refakat edip korumasını konu alacak. Parazit Çekirdeği, Operatörlere, manga arkadaşlarının işaretli düşmanları anında yok etmelerini sağlayan Ölüm İşareti yeteneği verecek. Bu da oynanışı biraz daha çeşitlendirecek.

Rainbow Six Extraction’da Yeni Zorluklar Mevcut

Rainbow Six Extraction

Parazit Çekirdeği taşımakla görevlendirilen Operatör, görme bozukluğu yaşamaya başlayacak. Zamanla, maruz kalma seviyeleri artacak ve Operatörün hız ve hareket kabiliyetinin azalmasıyla sonuçlanacak. Düşmanlar ayrıca saldırılarını Parazit Çekirdeğinin taşıyıcısına odaklayacak. Bu sayede, ekip çalışmasının önemi çok daha artacak.

After Effect isimli Kriz Etkinliği, Protean Finka düşmanını, İtme Kemeri isimli yeni REACT teknolojisi, yeni başlık, üniforma, tılsım, silah kaplamaları, kriz çalışmaları temalı tılsımlarla birlikte oyuna getirdi. Tüm bu yenilikleri, aşağıdaki fragmanda aksiyon halinde görebilirsiniz.

Ocak ayında piyasaya sürüldükten sonra Ubisoft, bir aydan kısa bir sürede beş milyondan fazla oyuncu bildirdi. Oyun hakkında daha fazla ayrıntı için buradaki incelememize göz atın. Ayrıca Rainbow Six Siege Mobile‘a da göz atmayı unutmayın. Rainbow Six Extraction PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.