Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ninja, Raid Shadow Legends’a Oynanabilir Karakter Olarak Geliyor

Dünyanın en popüler Twitch yayıncılarından biri olan Ninja, ücretsiz RPG oyunu Raid: Shadow Legends'da oynanabilir bir karakter haline geliyor.

Twitch dünyasının en çok takip edilen yayıncıları arasında yer alan ve kazandığı astronomik paralarla adından sıkça söz ettiren Tyler Blevins nam-ı diğer Ninja, ücretsiz RPG oyunu Raid Shadow Legends‘da oynanabilir bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Geliştirici Plarium tarafından yapılan açıklamada, sevilen Twitch yayıncısının 16 Temmuz‘dan itibaren oyunda oynanabilir bir karakter olacağı duyuruldu.

Ninja Raid Shadow Legends

Bu önemli işbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Plarium pazarlama başkan yardımcısı Noam Sagie, “Ninja, oyun endüstrisi üzerindeki olumlu etkisi nedeniyle Şampiyonlarımıza sadece harika bir katkı olmayacak. Aynı zamanda kendine özgü yetenek setlerine ve her oyuncunun kadrosu için inanılmaz bir varlık olacak özel saldırılarına sahip olacak” dedi.

Kendi karakterini Raid hayranları ile tanıştıracak olmaktan büyük bir heyecan duyduğunu ifade eden Ninja, “Hayranlarımın bildiği gibi, RPG türünü seviyorum ve kendimi özel beceri ve niteliklere sahip bir fantezi karakteri olarak görmek gerçekten harika!” şeklinde konuştu.

Twitch Ninja Raid Shadow Legends karakter

Plarium, Raid Shadow Legends’da yer alacak Ninja karakterinin görüntüsünü içeren birkaç görsel paylaşmayı da ihmal etmedi. Karakterin ismine yakışır bir şekilde katana ve yaya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca arkasındaki büyük kanat da gözlerden kaçmıyor. Bununla birlikte sırtının yalnızca bir tarafında kanadın olması hayli ilginç.

Ninja, 19 Temmuz’da gerçekleştireceği Twitch canlı yayını sırasında karakter hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını açıkladı. Ninja karakteri tüm Raid Shadow Legends oyuncuları için ücretsiz olacak, ancak yalnızca üç ay boyunca kullanılabilecek.

Oyuncuların karaktere sahip olmaları için 16 Temmuz’dan başlayarak üç aylık dönemde yedi gün boyunca oyuna giriş yapmaları gerekiyor. Raid Shadow Legends’a dair daha fazla bilgiye buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.