Rage 2 Steam’de Yayınlanmayacak!

Rage 2, Bethesda.net üzerinden satılacak.

Bethesda’nın yeni oyunlarından birisi olan Rage 2, aksiyon severler tarafından bekleniyor. 14 Mayıs 2019’da tüm platformlarda yayınlanacak olan yapım Steam’de satılmayacak.

Günümüzün en büyük oyun dağıtım platformlarından birisi olan Steam bilgisayar oyuncuları tarafından yakından tanınıyor. Günümüze kadar pek çok oyununu Steam’de yayınlayan Bethesda, 2019 model yeni oyununu ne yazık ki Steam’de yayınlamama kararı aldı. Aksiyon ve gerilim yüklü bir atmosfere sahip olacak olan Rage 2, Bethesda’nın resmi web sitesi üzerinden konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Fallout 76’yı da Steam üzerinden yayınlamayan Bethesda, Steam’e komisyon vermekten sıkılmış gibi görünüyor. Rage 2’yi bekleyen oyuncular dilerlerse Bethesda.net üzerinden oyunu ön sipariş  edebilirler. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için oyun farklı platformlar halinde Bethesda’nın sitesi üzerinden dağıtılacak.

Geçtiğimiz hafta The Game Awards’da oyunculara yeni bir trailer da sunan geliştirici ekip, bizleri nasıl bir atmosferin beklediğini gözler önüne serdi. Aksiyon yüklü birbirinden farklı sahnelerin karşımıza çıktığı video da grafiklerin ne kadar titizlikle hazırlandığı da göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol