Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Raft’ın Son Güncellemesi Duyuruldu

Birkaç gün içinde, bağımsız stüdyo Redbeet Interactive tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Raft, oyuna birçok ilginç iyileştirme getiren son bir güncelleme alacak.

Raft’ın resmi Twitter profilinde geliştirici ekip, 20 Haziran’da 4 yıldan beri erken erişimde olan hayatta kalma oyununun bugüne kadarki en son ve en büyük güncellemeyi alacağına dair bir bilgi yayınladı. Güncellemenin ismi The Final Chapter olarak açıklandı.

Raft, 2018’de PC’de piyasaya sürüldü. Oyunda, okyanusta sürüklenen küçük bir salda uyanan ve sadece plastik bir kanca ile donatılmış bir kazazede rolünü üstleniyoruz. Hayatta kalabilmek için önce yiyecek ve içecek bir şeyler buluyoruz; ardından ahşap barınağını genişletmek için ihtiyaç duydukları hammaddeleri elde etmeye çalışıyoruz.

Raft: The Final Chapter Güncelleme Notları

Raft

Bu güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte Raft, gereksiz konuların ve karakterlerin kaldırıldığı ve bunun yerine hikayeyi zenginleştiren bir oyun deneyiminin eklendiği yenilenmiş bir hikaye alacak. Oyuncular, kalasları ve plastiği ticaret noktalarında para birimi olarak kullanılabilecek hurda küplere dönüştürme fırsatına sahip olacak.

Bu değerli metal karşılığında karakterlerimiz, hayatta kalmak için gerekli pişirme malzemeleri, ekipman, giysi ve diğer aletleri elde edebilecek. Güncelleme ayrıca Raft oyuncularının geliştiriciden bekleyeceği bir takım unsurları da içerecek. Ayrıca oyuncular yeni adalar, makineler ve yapı parçaları elde edecek.

Dört yıldır erken erişimde olan oyun bundan sonra güncelleme almayacak. Tam bir açıklamanın 20 Haziran‘da yapılmasını bekliyoruz ancak muhtemelen oyun nihayet tam sürüm olarak çıkış yapacak. İlgilenenler için aşağıda Reedbeet Interactive’in çalışmasına yapılacak olan güncellemeden görüntüleri sunuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.