Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Quantum Error Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kozmik korku temalı FPS oyunu olan Quantum Error'un çıkış tarihi yeni bir hikaye fragmanıyla duyuruldu.

Quantum Error çıkış tarihi belli oldu. Oyunun çıkış tarihi, bir dizi oynanış ve hikaye detayıyla birlikte en son hikaye fragmanında açıklandı. Bağımsız geliştirici TeamKill Media, oyunu ilk olarak Mart 2020’de duyurdu. Oyunun hangi platformlarda sunulacağına ilişkin birkaç duyurunun ardından stüdyo, oyun için resmi bir çıkış tarihini nihayet onayladı.

PlayStation tarafından paylaşılan yeni bir hikaye fragmanıyla, oyunun bu yıl 3 Kasım‘da PS5 için çıkış yapacağını öğrendik. Ayrıca oyunun sinematik sekanslarını ve çeşitli oynanış mekaniklerini de görme şansı yakaladık. Fragman, insansı ve korkunç düşmanlarla savaşırken yangınları söndürmeye çalışan ana kahraman Ateş Kaptanı Jacob Thomas’ı sergiledi.

Quantum Error Önce PS5’e Çıkacak

Quantum Error Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fragmanda gösterilen silahlar ve aletler arasında çeşitli silahlar, bir yangın hortumu, bir balyoz ve hatta bir balta yer alıyor. Kısa bir klipte benzersiz bir resüsitasyon teknisyeni de gösterildi. Çeşitli kozmik ortamlar ve görünen kuantum alemleri de sergilendi. Hikayenin kendisine gelince, hayranlar fragman boyunca şifreli bir hikaye seslendirmesi duyuyor ve bu onlara ana misyonlarının ve hedeflerinin ne olabileceğine dair birkaç ipucu veriyor.

Daha önce geliştiriciler, oyunu özel PS5 lansmanıyla birlikte PS4’te yayınlamayı planlamışlardı ancak PS4 sürümü bu yılın başlarında rafa kaldırıldı. Geliştiriciler ayrıca Haziran ayında, PlayStation ve Xbox konsolları arasındaki SSD farkları nedeniyle oyunu Xbox için optimize etmekte zorlandıklarını duyurmuştu. Şu an itibariyle, oyunun PC veya Xbox Series sürümleri için resmi bir çıkış tarihi henüz yok.

Quantum Error, 3 Kasım’da PS5’te ve daha sonraki bir tarihte PC ve Xbox Series X için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.