Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Quake Champions’ın Kapalı Beta Başvuruları Açıldı

Duyurulduğu günden bu yana heyecanla beklenen Quake Champions'ın kapalı beta başvuruları beklenenden daha erken açıldı.

Efsane FPS Quake’in bütün güzel mirasını devralıp, daha çağdaş ve daha heyecanlı MOBA tarzında bir FPS’ye dönüştürecek olan Quake Champions’ın kapalı beta başvuruları beklenenden çok daha erken bir tarihte açıldı. Bugünden itibaren resmi internet sitesi üzerinden kapalı beta başvurusunda bulunabilirsiniz.

quake kapalı beta

id Software ve Saber Interactive işbirliğinde geliştirilmekte olan Quake Champions’ın dünya çapındaki yayıncılığını Bethesda Softwork üstlenecek. Hızlı, yetenek sistemini baz alan, arena tarzı bir FPS olacak oyunda farklı şampiyonlar ve silahlar bulunacak. Elbette bir de tanıtımı başladığı günden bu yana herkesin heyecanını cezbeden muhteşem arenalar da oyunda yer alacak.

Oyun ücretli ve ücretsiz oynama olanağıyla gelecek. Dilediğiniz her şampiyonu arenada oynamak için şampiyon paketi satın almanız gerekiyor. Sadece bir şampiyon oyunun başlangıcında açık olacak. Son sürümüyle piyasaya çıkacağı gün gelene kadar açık be kapalı beta testleri boyunca oyunun tüm içeriğini deneme şansınız olabilir. O yüzden kapalı beta sürecine kayıt olmakta fayda var. Bethed Softwork’ün internet sitesi üzerinden kapalı beta başvurusunda bulunmak isteyenlerin buraya tıklaması yeterli olacaktır.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.