PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG’nin Senaryo Modu Genişletildi!

PUBG’nin senaryo modu genişletildi. Gelen bu güncelleme ile birlikte oyun içerisinde sandboxlar bolca bulunacağı belirtildi. Geliştiriciliği BlueHole'n üstlendiği yapıt Steam'de ilk sırada yer alıyor.

PC platformu ile birlikte oldukça büyük satış rakamlarına ulaşan PUBG, geçtiğimiz günlerde Steam’in lideri haline gelmişti. CS:GO ve DOTA 2’yi geride bırakarak Steam’de liderlik koltuğuna oturan PUBG genişletilen senaryo modunda bol miktarda sandbox öğeleri yer alacak.

Çıkış yapmasının ardından iyi bir başarı yakalayan PUBG, geliştiricisini sevindirmeye devam ediyor. Oyunun senaryo moduna ait bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı. Geliştiriciliğini BlueHole adlı ekibin üstlendiği PUBG için ilerleyen aylarda bir senaryonun geleceği duyurulmuştu. BlueHole adlı firma oyunun senaryosu için oyunun adasını kullanmaya an itibariyle karar verdi.

Oyun için kullanılacak olan bu adanın bir tarihi olduğunu belirten yetkililer oyunun asker temalı bir hal alacağını belirtti. Oyunun kurgusu üzerine çeşitli iddialarda gündemde ki yerini aldı. İddialara göre Rus devletine karşı ihanet eden bir grup askere karşı savaşacağız. Aslında buna isyanda denilebilir. Tabi ki net bir bilgi olmasa da fikirler bu yönde ortalara atılmaya devam ediyor.

Microsoft ile reklam kampanyaları için anlaşma yapan geliştirici ekip, maddi bir sorun olmadan bütün fikirlerini oyuna dökebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>