PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

PUBG’nin Özel Modu Şimdilik Ücretsiz!

PUBG'nin özel modu beğenileri toplayacak.

PlayerUnknown’s Battlegrounds aldığı son güncelleme ile oyuncuların yüzünü güldürdü. Oyuncular artık istedikleri yerde oynayabiliyorlar.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden PUBG, Fortnite’ın epey bir gerisinde kalmış olsa da geliştirilmeye devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme alan yapım, bu güncelleme ile oyuncularında yüzünü güldürüyor. Oyuncular yeni güncelleme ile birlikte PUBG’de diledikleri bölümü diledikleri tarzda oynayabiliyorlar. Yeni güncelleme ile birlikte oyun içerisinde 4 farklı mod yer aldı.

Oyuna yeni gelen Custom Mode yani Özel Mod oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuncular bu modda ücretsiz olarak birbirinden zorlu maçlara giriş yapacak ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile karşı karşıya gelecekler. Oyuncular özel maçlar boyunca özel içerikler ile karşılaşacaklar ve ceplerinden 5 kuruş para çıkmadan bu içeriklerin de tadını çıkarabilecekler. Şuan test aşamasında olan özel mod ve içerikler test sunucularında yer alıyor. Özel modun daha iyi bir hal alması için PUBG Corp oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alacak.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 50 milyondan fazla oyuncu tarafından PC, Xbox One ve mobil platformda oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>