PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG Xbox One’da Ücretsiz Oldu!

PUBG Xbox One'da bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek.

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak sık sık gündeme gelen başarılı yapım PlayerUnknown’s Battlegrounds bu hafta sonu tamamen ücretsiz.

Xbox One, PC ve mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PlayerUnknown’s Battlegrounds bu hafta sonu Xbox One’da tamamen ücretsiz olacak. PUBG Xbox One platformunda 22 Nisan Pazar gününe kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuncular oyunun tamamına erişebilecek ve deneyimleyebilecekler. Xbox Live Gold üyeleri ne ücretsiz olarak sunulacak olan yapım, oyunculara yeni kasalarda sunacak. Oyuna gelen PUBG5 isimli yağma kasası ile oyunculara uzun kollu gömlek, pantolon, spor ayakkabılar vs. daha birçok kozmetik ürün sunulacak.

PUBG5 isimli yağma kasası 19 Mayıs’a kadar kullanılabilir olacak ve fiyatı da 7 dolar olacak. Geçtiğimiz hafta tüm Xbox One kullanıcılarına ücretsiz olan yapım, bu hafta sonu sadece Xbox Live Gold üyelerine yönelik olacak. Günden güne kitlesini arttırmaya devam eden PUBG, son haftalarda ücretsiz hafta sonu etkinlikleri ile de oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Xbox Live Gold üyeleri 22 Nisan Pazar gününe kadar PlayerUnknown’s Battlegrounds’u ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol