Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Sunucuları 8 Saat Kapalı Kalacak!

Günlük kullanıcısı milyonları bulan PUBG, bugün yapılacak bir güncelleme dolayısıyla sunucularını 8 saat kapatacak.

Bilgisayardaki PUBG oyuncuları, 17.1 Güncellemesi ile bazı düzeltmeler gelene kadar bu gece yaklaşık 8 saat boyunca sunucularda yapılacak uzun bir bakımla karşı karşıya kalacak. Bir taktiksel oyun olan PUBG, günlük ortalama 100 milyon oyuncuya ulaşıyor. Oyunun toplam oyuncu kitlesi ise 500 milyona ulaştı.

17.1 Yaması test sunucularında değerlendirilmeye tabi tutulmuştu ve başarılı bir yama olduğu görüldü. Bundan dolayı geliştirilen yama artık PC’nin canlı sunucularında da yer alacak. Yeni güncelleme ile geliştiriciler çok sayıda hatayı düzeltmeye, dereceli ögeleri çeşitlendirmeye ve yeni bir silah eklemeye kararlı.

PUBG Sunucularu Şu Anda Erişilemez Durumda

PUBG

Yukarıdaki tüm değişikliklerin yanı sıra, yeni güncelleme orijinal Shanhok’u geri getirecek. Geliştiricilerin Sanhok’a uyguladıkları tüm değişiklikler ve üzerinde yaptıkları çalışmalardan sonra, oyunculardan memnuniyetsiz yorumlar almıştı. Bunun üzerine geliştiriciler, orijinal Sanhok haritasını geri getirmeye karar verdi. Böylelikle, Sanhok haritasının müdavimleri için, olumlu bir gelişme yaşandı.

PUBG Support’un Twitter’daki resmi tweetine göre, oyunun PC sunucuları bugün 15:30’da kesintiye uğradı. Kesinti süresi 8 saat sürecek ve bu süre zarfında hesabınıza hiçbir şekilde giriş yapamayacaksınız. Ayrıca bildirilen saat tahmini bir süre olup, herhangi bir olumsuzluk ya da aksaklık yaşanması durumunda daha da uzayabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.