PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PUBG Önümüzdeki Hafta Steam’de Ücretsiz Olacak

PUBG Steam'de haftasonuna özel ücretsiz olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PUBG, ücretsiz bir hafta sonu etkinliği düzenleyerek #PlayApartTogether hareketine katılıyor. Etkinlik ayrıca, ücretsiz hafta sonu etkinliğinden sonra da devam etmek isteyen herkes için yüzde 50 indirimli olarak oyunu satın alabilecek.

PUBG, Steam’de ücretsiz bir hafta sonu fırsatını oyunculara sunuyor olacak. PUBG Corporation devam etmekte olan salgın nedeniyle evlerinde kalan oyuncular için Steam üzerinden kullanıcılarına ücretsiz bir haftasonu fırsatı sunacak. PUBG Corp. “COVID-19’u çevreleyen güvenlik önlemleri insanları evlerinde tutmaya devam ederken, #PlayApartTogether mesajı aynı derecede önemli. Bu endüstri çapındaki girişimi daha da desteklemek için Steam’de bir PUBG Free Play Weekend yürütüyoruz.” dedi.

Ücretsiz hafta sonu 4 Haziran’da Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak ve 8 Haziran 2020 tarihini saat 20:00’a kadar devam edecek. PUBG ayrıca haftasonu özel fırsatı dahilinde yüzde 50 indirimli olarak satın alınabilecek.

PUBG Haftasonu Tüm Detaylar

  • Başlangıç: 4 Haziran, 20:00
  • Bitiş: 8 Haziran, 20:00
  • Yüzde 50 indirim yalnızca ücretsiz hafta sonu etkinliği sırasında kullanılabilir.
  • Oyun içi satın alma, tüm oyunu satın alana kadar kullanılamaz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol