PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG: NEW STATE İndirme Sayısı 20 Milyonu Geçti!

İndirme sayısı 20 milyonu aşan yeni battle royale oyunu PUBG NEW STATE, geçen haftaki lansmanından sonra 165 ülkede Google Play ve App Store'da 1. sırada yer aldı.

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları KRAFTON, yeni battle royale oyunu PUBG NEW STATE‘in Google Play Store ve App Store’da 20 milyon indirmeyi aşarak, 165’ten fazla ülkenin En Popüler Oyunlar kategorisinde birinci sıraya yerleştiğini duyurdu.

2051 yılında geçen NEW STATE, PUBG: BATTLEGROUNDS’da klasik battle royale oyun deneyimini iOS ve Android‘e taşıyor ve bu onu bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

pubg new state indirme

Oyunun Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park “Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularımızın desteği ve coşkusu olmadan oyunun bu erken başarısı mümkün olmazdı” dedi. PUBG NEW STATE ile mobil battle royale oyunlarına yeni bir standart getirmek için çalıştıklarını söyleyen Park, “Gelecek güncellemelerimizde oyunun stabilitesini, optimizasyonunu ve oyun deneyimini geliştirirken yeni, eğlenceli özellikler oluşturmak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

KRAFTON, PUBG NEW STATE’in çıkışını kutlamak için küresel bir “Arkadaşlarla Oyna” kampanyasına ev sahipliği yapıyor. 15 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında her gün oyuna giriş yapan ve etkinliğe katılan oyuncular, #NewStateStyle oyun içi ifadesini ve oyuncuların oyun içi mağazadan eşya takası yapmak için kullanabilecekleri bir Tavuk Madalyası kazanma şansına sahip olacaklar.

Ayrıca kampanya döneminde oyun içi ifade “Got #NewStateStyle” kullanılarak bir dans yarışması etkinliği düzenlenecek ve oyunseverlere özel ödüller kazanma fırsatı sunulacak. Oyunu Android ve iOS için ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol