PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG: New State Duyuruldu: Battle Royale Heyecanı 2051 Yılına Taşınıyor

PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: New State duyuruldu. Mobil platformlarda yayınlanacak olan oyun, Battle Royale deneyimini fütüristik bir havada sunuyor.

Android ve iOS platformları için geliştirilen yeni Battle Royale oyunu PUBG: New State duyuruldu. KRAFTON ve PUBG Studio tarafından hayata geçirilen yapım, yayınlanan ilk tanıtım fragmanı ile büyük bir heyecan yarattı.

Bir buçuk dakikalık fragmanda, oyuncular arasındaki silahlı çatışmaları, araç kovalamacalarını gibi bazı aksiyonlara şahit oluyoruz. PUBG Mobile oyunlarının aşina olmadığı bir temaya sahip olan PUBG: New State, klasik Battle Royale dinamiklerini fütüristik ögelerle harmanlıyor.

PUBG New State

Oyun 2051 yılında geçiyor. Yeni araçlar, silahlar ve ekipmanların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda bölge içeren TROI adlı devasa yeni bir haritaya atlayacak olan oyuncular, evrenin nasıl geliştiğini görme fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca buldukları etkileşimli nesneler ile kendilerine yeni stratejiler yaratacaklar.

Yeni haritanın dışında drone’lar, balistik kalkan, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi daha birçok oyun içi silah özelleştirme özelliği sunan PUBG Mobile’ın da üzerinde bir Battle Royale deneyimi vadediyor.

Aynı zamanda Global Illumination rendering teknolojisi sayesinde etkileyici bir görsellik de sunan oyun, tüm bu özellikleriyle şimdiden büyük bir heyecan dalgası yaratmayı başardı.

PUBG New State battle royale

PUBG: New State’in yapımcısı MinKyu Park, “Mobil oyunun sınırlarını zorlayan bir deneyim oluşturarak yarattığımız Battle Royale mirasını baz almak istiyoruz. Ekibimizin oyunu geliştirmek için bir araya gelmesini izlemek harika bir deneyimdi ve bu yıl içinde piyasaya sürüldüğünde tüm kitlelere hitap edeceğinden eminiz” dedi.

PUBG: New State, Android ve iOS tabanlı akıllı telefon ve tabletler için 2021 yılı içerisinde piyasaya çıkacak. Oyun için yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol