Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile’dan Bedava UC Fırsatı!

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile'da yaptığınız yükleme karşılığında ekstra UC kazanabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Piyasaya çıktığı tarihten bu yana oyun dünyasını domine eden PUBG Mobile, battle royale türünün en fazla tercih edilen örneklerinden biri olmayı sürdürüyor. Son olarak 2.4 güncellemesinin yayınladığı oyun, çok yakında 5. Yıl Dönümü sürümüyle hayranlarının karşısına çıkacak. Özel versiyonda yeni tematik bir alan dahil çok sayıda güncelleme ve geliştirme yer alacak.

Ülkemizdeki oyunculara özel çok sayıda etkinlik ve kampanya düzenleyen PUBG Mobile, kısa süreliğine geçerli bedava UC fırsatı sunuyor. Hemen şu anda oyuna girebilir ve yaptığınız yükleme karşılığında ekstra ücretsiz UC kazanabilirsiniz. Örneğin; 480 UC yüklemeye bedava 40 UC, 600 UC’ye bedava 60 UC, 1200 UC’ye bedava 120 UC ve 2400 UC yüklemeye ekstra 240 UC alabilirsiniz.

Yüklemeniz Karşılığında Bedava UC Kazanabilirsiniz

pubg mobile bedava uc

Royal Pass, sandıklar ve çeşitli eşyalar için kullanılan bir oyun içi para birimi olan UC, çeşitli ödeme yöntemleri aracılığıyla gerçek para karşılığında satın alınıyor. Bunun için Oyun Alışveriş dahil tercih edebileceğiniz birçok epin sitesi mevcut. Eğer şu anda yüklediğinizden daha fazla bedava UC kazanmak isterseniz, PUBG Mobile’daki kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira bu fırsatı her zaman bulamayabilirsiniz.

17 Ocak’ta başlayan PUBG Mobile C4S10, 20 Mart Pazartesi TSİ 23:59’da sona erecek. ,Her zaman olduğu gibi bu sezonda da göz kamaştırıcı efsanevi ödüller bulunuyor. Son PUBG Mobile güncellemesi ile Savaş Sanatları Hesaplaşması teması geldi. Doğunun savaş sanatları ve kültürü, yeni oynanış unsurları ve temalı mekanlar ile yaşanabiliyor. Desteklenen haritalar arasında Erangel ve Livik bulunuyor.

İlgili Yazılar

PUBG Mobile Random Hesap Listesi (Tamamı Ücretsiz)

PUBG Mobile FPS Arttırma Yöntemleri

PUBG Mobile Kasma Sorunu İçin Çözümler

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.