Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Kayıt Ol

PUBG Mobile Kayıt Ol

Dünyanın en çok tercih edilen mobil battle royale oyunlarından PUBG Mobile, milyonlarca kullanıcıya ücretsiz oyun deneyimi sağlıyor. Düzenli olarak güncellenen oyun içeriği, eğlenceli etkinlikleri ve birbirinden keyifli modları ile heyecan dozajını hep yüksekte tutan oyun, Unreal Engine 4 motoru sayesinde oyunculara görsel kalite, haritalar ve atış deneyimi gibi alanlarda gerçekçi bir deneyim sunuyor. Dilerseniz, PUBG Mobile Kayıt Ol sayfamız üzerinden siz de bu heyecanın bir parçası olabilirsiniz. Peki, PUBG Mobile hesap açma için hangi adımları izlemelisiniz? İşte cevabı.

PUBG Mobile Hesap Açma

PUBG Mobile hesap açma, son derece basit bir işlem. Öncelikle bu sayfadan, işletim sisteminize uygun olan versiyonu indiriyorsunuz. Oyunu telefonunuza indirdiğinizde misafir olarak PUBG Mobile kaydı yaptırma şansınız var. Böylece Facebook hesabınıza herhangi bir bağlantı gitmez. Bunun için; PUBG Mobile ana sayfasında Misafir butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan bilgilendirme yazısını okuduktan sonra Kabul Et‘e basın. Daha sonra karakterinizi beğeninize göre özelleştirin ve bir nick belirleyin. Sırasıyla Bitti ve Oluştur butonlarına basın. 

Bu adımları tamamladıktan sonra oyuna her girişinizde misafir olarak oturum açmayı seçebilirsiniz. Bu sayede tüm ilerlemeniz kaydedilecektir. Alternatif olarak, Facebook hesabınızla PUBG Mobile hesap açmayı da tercih edebilirsiniz.

Facebook ile PUBG Mobile’a Nasıl Kayıt Olunur?

Arkadaşlarınızla sık sık PUBG Mobile oynamak gibi bir planınız varsa, Facebook hesabınızla kaydolmak daha yerinde bir tercih olabilir. Zira bunu yapmanız halinde oyun, temel profil bilgilerinize ve arkadaş listenize erişebilecektir. Ayrıca görünen adınızı Facebook adınız yapacak ve profil resminizi avatarınız olarak kullanmanıza izin verecektir. PUBG Mobile’a Facebook hesabı ile kayıt olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. PUBG Mobile’ı açın.
  2. Ana sayfada Facebook butonuna dokunun.
  3. Facebook uygulamasıyla giriş yap’a basın. Alternatif olarak, telefonunuz veya e-posta adresinizle de giriş yapabilirsiniz.
  4. PUBG Mobile’ın Facebook’unuza erişmesine izin vermek için talimatları izleyin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler