Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Redeem Kodları – Mart 2024

PUBG Mobile isimli mobil oyunda kullanabileceğiniz kodları konumuzda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile isimli oyunumuz uzun süredir mobil platformlarda en çok oynanan olmayı başarmış bir oyun biliyorsunuz. Peki bu oyunda bazı özel ve bedava eşyalar almak ister misiniz? Kim almak istemez ki değil mi? Bir süre önce yeni bir çok oyun piyasaya çıkınca, firmalar, oyuncuları elinde tutmak için böyle bir kod olayını çıkarmış durumda.

 PUBG Mobile Redeem Kodları isimli konumuzda, 2024’ün Mart ayında geçerli olan bir çok oyun içi kodu bulacaksınız. Bir önceki konumuzda Şubat ayına özel kodları vermiştik. Bu kodları oyun içinde girdiğiniz zaman oyunda bazı eşyaların sahibi olacaksınız. Her kodun belirli bir sınırı oluyor. Bu yüzden bir kod çalışmaz ise diğer kodları denmenizi öneririm. Bu kodlar 2 gün önce güncellenmiş şekilde piyasaya sürülmüş durumda. Hızlı olmakta fayda var deyip yavaştan konumuza geçebiliriz.

pubg-mobile-redeem-kodlari-2

PUBG Mobile Redeem Kodları – Mart 2024

Bu kodları yine aynı şekilde oyun içinde bulunan kod okutma alanına girebilirsiniz. İlk boşluğa karakter kimlik kodunu yazın. Bunu profil simgesinin yanında bulabilirsiniz. Bir sonra ki boşluğa ise burada yer alan kodlardan birini girmeniz yeterli olacaktır.

 • CMCKZBZBAW – Redeem for Sea Breeze Myth Voucher
 • CLPOZFZ56S – Redeem for 20 Challenge Points
 • CLPOZEZVEG – Redeem for 20 Challenge Points
 • CLPOZDZ6PP – Redeem for 20 Challenge Points
 • CLPOZCZTVW – Redeem for 20 Challenge Points
 • CLPOZBZ6JE – Redeem for 20 Challenge Points
 • CLHFZFZ7VE – Redeem for 20 Challenge Points

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.