PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

9.8

Kullanıcı

100 Milyon Dolarlık PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı Duyuruldu

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı duyuruldu. Fenomen oyun tarafından hayata geçirilen proje, içerik üreticiler için 100 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak. Detaylar haberimizde.

PUBG evreninde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 16 Ağustos’a kadar PC üzerinde bedava olan battle royale oyunu, dün toplam 100 milyon doları aşan ödül havuzuna sahip yeni espor etkinliğini duyurmuştu. Takip eden okuyucularımızın bileceği üzere her iki gelişmeyi de sizlerle paylaşmıştık. Bugün de PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı duyuruldu.

İlk olarak Orta Doğu, Güney Asya, Güneydoğu Asya ve Türkiye gibi belirli bölgelerde başlayacak olan Influencer programı, içerik üreticiler için 100 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak.

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı, 100 Milyon Dolar Ödül Dağıtacak

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı’na dahil olan içerik üreticileri, özelleştirilmiş eğitim kursları, özel etkinlikler ve espor yarışmalarına davetlerle birlikte PUBG Mobile ekibiyle özel toplantılara katılabilecekler. Proje ile oyuncular, içerik üretimi yeteneklerini geliştirmeye yardımcı özel bir eğitim sistemine erişebilecek, çok daha fazla takipçiye ulaşacak ve başarılı PUBG Mobile influencer’ları olacaklar.

PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı Başvuruları

Peki, PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı başvuruları nasıl yapılacak? Herhangi bir medya platformunda düzenli içerik üreten influencer’lar, yayıncılar ve tüm oyuncular, istenen gereklilikleri karşılayarak programa katılmak için başvurabilecekler.

Seçilen içerik üreticiler, çeşitli ödüller ve özel oyun içi hediyelere sahip olmanın yanında, PUBG Mobile sosyal medya hesapları ve espor etkinliklerinde görünme şansına ulaşacaklar.

Aranan kriterlerden en önemlisi, içerik üreticilerin PUBG Mobile ve oyunlara yönelik bir tutkusu olması. Her içerik üretici başvurusu ayrı ayrı incelenecek ve üretilen içerik türüne göre seçilecek. Başvuranlar kişilerin YouTube, TikTok, Twitch veya diğer platformlar üzerinde en az 50 bin takipçiye sahip olması gerekiyor.

Daha fazla bilgi ve başvuru için PUBG Mobile Geleceğin Yıldızı Programı web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol