Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi ile Yeni Nusa Haritası Geliyor!

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile için 2.2 güncellemesi duyuruldu. Bugün itibarıyla indirmeye sunulan yama, büyüleyici manzaralarıyla öne çıkan Nusa isimli yeni bir harita içeriyor!

Bir süredir beta aşamasında olan PUBG Mobile 2.2 güncellemesi, herkes için kullanıma sunuldu. Hem Android hem de iOS cihazlarda indirmeye açılan yama, silahlar, görünümler ve yeni Nusa haritası dahil olmak üzere sevilen battle royale oyununa birçok yeni özellik getiriyor.

PUBG Mobile‘ın Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi, Livik ve Karakin’den sonra yedinci klasik mod haritası olan Nusa, hızlı tempolu maçlar için tasarlanan 1×1 km ölçülerinde turistik bir ada olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli oynanış özellikleriyle dolu olan lokasyon, bol miktarda malzeme barındırıyor. Bu sayede haritaya iner inmez savaşmaya başlayabilir ve rekabette en üst basamaklara çıkmak için mücadele verebilirsiniz.

PUBG Mobile Nusa Haritası Aksiyonu Katlayacak

pubg mobile 2.2

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi ile gelen yeni Nusa haritası, kullanıcıların engebeli arazide süzülmelerini sağlayan Zipline özelliğine sahip olacak. Ayrıca her oyuncuya saf dışı kaldıktan sonra savaş alanına dönmek için 1 şans veren çağırma sistemi de geri dönüyor. Özel Çağrı isimli yeni mekanik, bir maçın ilk 4 dakikası içinde öldürülürseniz ve maçta hala takım arkadaşlarınız varsa bir defa daha canlanabilmenizi ve elinizde rastgele bir silahla savaş alanına tekrar atlayabilmenizi sağlıyor.

Nusa haritasındaki diğer mekanik olan Hava Hattı, çevrede hızlıca hareket etmenizi sağlayacak. Fakat bu araçlar çok kolay hasar alabileceği için kullanmak biraz riskli. Hava hatlarını onarmak için yeni Taktik Arbaleti kullanabilirsiniz. Son olarak, Telepak Town’da bulunan Asansör mekaniği ise katlar arasında hızlıca hareket etmenize imkan sağladığı gibi, aynı zamanda takım arkadaşlarınızla birlikte düşmanı kuşatmak için de kullanılabilir. Peki, PUBG Mobile yeni harita ne zaman gelecek? Nusa haritası, 15 Eylül’den itibaren Rütbeli ve Rütbesiz modlarda oynanabilecek. Eğer dar ve kısa mesafeli çatışmaları seviyorsanız, kesinlikle bakmaya ve keşfetmeye değer.

PUBG Mobile 2.2 ile Yeni Sezon Başlıyor

pubg mobile nusa haritası

PUBG Mobile 2.2 ile Kısa ve orta mesafede isabetli atışlar yapabilen NS2000 pompalı cephaneliğe ekleniyor. Silah, serbest atış modunda 12 kalibre pompalı fişeği atarken nişangâhtan nişan alırken 12 kalibre kurşuna geçer. Ek olarak, engebeli arazide hızla hareket etmek için kullanabileceğiniz 2 kişilik, hafif ve çevik bir ATV de Nusa haritasında olacak.

Güncelleme, PUBG Mobile yeni sezon için startı verecek. Cycle 3 Sezon 8, 20 Eylül’de başlayacak ve 18 Kasım’a kadar devam edecek. Yeni Efsanevi ödüller şöyle: C3S8 Gözlüğü, C3S8 Seti, C3S8 Paraşütü, C3S8 – SKS, C3S8 Maskesi ve C3S8 Başlığı. 3.000 BP, 100 AG ve bir Sihirli Gece Kaskı (3g) almak için 13 Eylül – 20 Eylül tarihleri arasında PUBG Mobile 2.2 sürümünü indirmeyi unutmayın! Yama notlarının tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.