Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile 120 FPS Desteği Kazanıyor: Modeller Belli Oldu

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG Mobile, 120 FPS desteği kazanıyor.

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile‘da rekabetçi olabilmek için cihaz performansınızın iyi olması gerekiyor. Özellikle ulaştığınız FPS oranı büyük bir önem taşımakta.Saniyedeki kare sayısı, tepki verme süresini ve nişan alma yeteneğini etkileyebileceğinden kusursuz oyun deneyimine ulaşmak için kilit bir rol oynar.

Akıllı telefon GPU’ları son birkaç yılda inanılmaz derecede güçlü hale geldi, ancak mobil oyunlar söz konusu olduğunda bu gücün çoğunun boşa gittiği gerçeğini inkar etmek mümkün değil. Oyun geliştiricileri ayrıca yüksek yenileme hızına sahip ekranlar gibi özelliklerden de yararlanmıyor. Bugünlerde akıllı telefonlarda 120Hz ekranlar oldukça yaygın, ancak bu kare hızında çalışmayı destekleyen çok az oyun var.

PUBG Mobile 120 FPS’te Akıcı Bir Deneyim Sunacak

Tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG de böyle bir oyun. Altı yıl önce Android’de ve iOS’te piyasaya çıkan battle royale klasiği, bugüne dek 90 FPS ile sınırlı kaldı. Ta ki bugüne kadar. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy telefonuna sahip olan kullanıcılar da dahil olmak üzere birçok PUBG oyuncusu yakında 120 FPS‘te akıcı bir şekilde savaşabilecek.

pubg mobile 120 fps

PUBG Mobile, 13 Mayıs’ta oyuna 120 FPS modu ekleyecek yeni bir güncelleme alacak. Samsung tarafından yapılan açıklamada Galaxy S24 serisi, Galaxy S23 serisi ve Galaxy Z Fold 5’in bu modu destekleyecek cihazlar arasında yer alacağı belirtildi. Şirket ayrıca oyunun geliştiricisi Tencent ile bu cihazlardaki performansı optimize etmek için çalıştığını söyledi.

Optimizasyonlar, Galaxy akıllı telefon ve tabletlerde yüklü olarak gelen Game Optimization Service (GOS) ve Game Booster uygulamasının en son sürümüne dahil edilecek. Daha fazlası için PUBG Mobile FPS artırma uygulamaları hakkındaki içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.