PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

8.8

Kullanıcı

PUBG Mobile’a Örümcek Adam Modu Geldi! (AKIBET)

PUBG Mobile 1.8 güncellemesi, oyuna çok sayıda yeni özellik ve yeni bir harita ekledi.

Örümcek Adam‘ın evinin yolunu bulmasını engelleyen şeyler listesine PUBG Mobile 1.8 güncellemesini de ekleyin. Sadece dünyanın en tanınmış süper kahramanlarından biri ziyarete gelmekle kalmıyor, aynı zamanda en son güncelleme oyuna çok sayıda yeni özellik ekliyor.

PUBG Mobile‘a yapılan yeni 1.8 güncellemesi, oyuncuların Erangel veya Livik haritalarında gizemli canavarlarla savaşmak ve gizli bir patronla karşılaşmak için süper kahraman ile takım oluşturabileceği sınırlı süreli bir Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok oyun modu ekledi. Örümcek temalı ganimet sandıkları, temel malzemeleri aramak ve almak için Erangel haritasına dağılacak ve oyuncuların düşmanları yavaşlatmak için binalara ağlar atmasına izin veren bir “No Way Home Web Shooter” olacak ve 14 Şubat’a kadar devam edecek.

Yeni Haritada Oyun Artık Daha Hızlı Akacak

PUBG Mobile

Örümcek adam modunu bir kenara bırakırsak ve PUBG Mobile 1.8 güncellemesine gelirsek ilk olarak, yepyeni bir harita oyuna eklendi. Livik’te bir volkanik patlama meydana geldikten sonra oyuncular doğal afet sonrasında savaş yapmak zorunda kalacak. Tüm binalar yıkılmış ve arazi parçalanmış haldeyken, bu yeni harita orijinal Livik’ten çok daha hızlı oynayacak çünkü arkasına saklanacak çok az veya hiç siper olmayacak.

Önceki güncellemelerdeki zırh iyileştirmeleriyle Aftermath, oyuncuları halihazırda bir AC Çekirdek Modülü ve yeni kapsam ile donatılmış ateşli silahlarla savaşa sokacak ve hem doğruluğu hem de kullanımı artıracak. Ayrıca varsayılan olarak bulunan Taktik Gözlükler, silahların verdiği hasarı gösterecek.

Pubg Mobile: Geri Çağırma Sistemi

PUBG Mobile

Kentsel alanın boyutunun ve oyun alanının yoğunluğunun azaltılması, düşman bulmayı kolaylaştıracak. Zipline’ların eklenmesi seyahat süresini hızlandıracak ve yeni bir Geri Çağırma Sistemi, elenen oyunculara savaş alanına girmeleri için ikinci bir şans verecek.

Hile, çevrimiçi çok oyunculu atıcılarda her zaman büyük bir sorun ve yeni güncelleme, mevcut hile önleme sistemini elden geçirerek, ihlal tespitini geliştirerek ve oyunculara bir maç sırasında uygunsuz davranışları bildirme yeteneği vererek bu sorunu hafifletecek.

Önemli değişiklikler listesi bu kadardı. Daha fazlasını oyunun resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol