PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları!

PUBG Mobile'ın yeni güncelleme detayları ortaya çıktı.

Mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından tamamen ücretsiz olarak oynanan PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde 0.13.0 güncellemesini hem Android hem de İOS platformu oyuncularına sundu. Güncellemenin detayları paylaşıldı.

Aldığı güncellemeler ile oyuncularına yeni içerikler sunarken diğer bir yandan da hatalarını gideren PUBG Mobile yeni bir güncelleme yayınladı. Yaklaşık 2 gün önce tüm dünyada yayınlanan 0.13.0 güncellemesi oyuna 4v4 Takım Ölüm Maçı modunu getirirken aynı zamanda hızlı ve nefes kesici takım savaşları yapmamıza da fırsat tanıyor.

Çin dışında 400 milyondan fazla kez indirilen ve günlük 50 milyon aktif oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile aldığı yeni güncelleme ile birlikte bir dizi oyun içi eklentiyi de oyuncular ile paylaşıyor. Güncelleme ile oyuna gelen 4v4 Takım Ölüm Maçı modu hem birinci şahıs hemde üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde oynanabilecek.

App Annie’den alınan bilgilere göre, PUBG Mobile, Çin dışında 400 milyon indirilme ve 50 milyon günlük oyuncu sayısı ile yapım büyük bir başarıya imza atmış. Yapım Golden Joysticks ödül töreninde ‘Yılın Mobil Oyunu’ ödülüne de layık görülmüş.

Gelişmiş kontrol ayarlarını da oyunculara sunan güncelleme ile Godzilla: Canavarlar Kralı Teması da oyun içerisindeki yerini aldı. Güncelleme ile oyunun kış haritası olan Vikendi’de ayak izleri belirgin bir hal alarak karşımıza çıkacak.

Bunlara ek olarak hilelere karşı tüm kararlılığı ile mücadele eden geliştirici ekip, üçüncü taraf hile karşıtı sistemi ile oyuncuların beğenisini kazanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol