PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG Lite Türkiye’de Çıktı!

PUBG Lite bu sabah lansmana çıktı.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen PUBG Lite nihayet yayınlandı. Şu sıralar ülkemiz oyuncuları tarafından oynanan yapım, zengin atmosferi ile ücretli sürümünden farklı gibi görünüyor.

Konsol, bilgisayar ve mobil platformda milyonlara hitap eden PUBG geçtiğimiz haftalarda Lite sürümünü duyurmuştu. Lite sürüm 9 Mayıs’ta ön kayıtlara açılırken bu sabah itibari ile ön kayıtlar kapatıldı. Bu sabah oyuncuların karşısına ilk kez çıkan yapım şu sıralar keyifle oynanmaya devam ederken oyunculardan da ilk geri bildirimler olumlu olarak gelmeye başladı. Oyunculara battle royale modunu ücretsiz olarak sunan PUBG Lite, 100 farklı oyuncuyu ortak bir adaya indirerek rekabetçi bir deneyim sunuyor.

PUBG Lite ile oyunculara 3 farklı harita sunuluyor. Ayrıca oyuna yeni başlayan yada kendini geliştirmek için Antrenman Modu da oyun içerisinde yer alıyor. Bu haritalar da Erangel, Miramar, Sanhoh olarak duyuruldu. Bu haritalarda oyuncular farklı taktikler ile karşılaşacaklar. Oyuncular Antrenman Modu ile silahları ve diğer ekipmanları deneyimleyebilecekler.

Dileyen oyuncular birinci şahıs ve üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde savaşlara dahil olabilecekler. Oyun içerisinde solo, squad ve solo-squad adında üç farklı mod yer alıyor. Oyuncular için hayati önem taşıyan sesli iletişim sistemi de yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol