PUBG Global Championship 2021 Büyük Finalleri Bugün Başlıyor

16 PUBG Esports ekibi, 2 milyon dolarından fazla değeri olan havuzundan paylarını alabilmek için PUBG Global Championship (PGC) 2021 Büyük Finallerinde karşı karşıya gelecek.

Bugünden itibaren 16 PUBG Esports kadrosu PUBG Global Championship (PGC) 2021 Büyük Finalleri‘nde karşı karşıya gelecek. Takımların 2 milyon dolardan fazla değeri olan ödül havuzundan paylarını alabilmek için mücadele edeceği 15 maç, 17 Aralık Cuma, 18 Aralık Cumartesi ve 19 Aralık Pazar günleri oynanacak. 19 Kasım’da Incheon, Kore’de başlayan LAN/çevrimiçi hibrit etkinliği, Avrupa, Amerika, Asya ve Asya/Pasifik’ten 32 PUBG Esports takımını ağırlamıştı.

PUBG Esports takımları geçtiğimiz ay boyunca Haftalık Finallerde yerlerini belirlemek için Haftalık Hayatta Kalma turnuvalarına katıldılar. Haftalık Finalleri kazanan takımlar, haftalık ödül havuzundan büyük bir pay aldılar ve PGC 2021 Büyük Finallerinde yer almayı garantilediler.

PGC 2021 Büyük Finalleri’ndeki Takımlar

PUBG Global Championship (PGC) 2021
PUBG Global Championship Büyük Finalleri’nde 16 espor takımı mücadele edecek.

Üç hafta süren Haftalık Finallerin sonunda, genel liderlik sıralamasında -henüz ana etkinlikte bir yer kazanmamış- en yüksek dokuz takım Büyük Finallere yükseldi. 16 Aralık Perşembe günü, kalan 20 takım turnuvanın Grand Survival kısmında son dört Büyük Final Noktası için mücadele etti.

PUBG Global Championship Büyük Finallerine katılmaya hak kazanan kadrolar şöyle:

  • Avrupa: Team Liquid, Virtus.pro, HEROIC, Natus Vincere ve ENCE
  • Asya: Gen.G, GHIBLI Esports, NewHappy, Global Esports Xsset, Danawa e-sports, KAIXIN E-sports, Petrichor Road
  • Amerika: KPI Gaming, Spacestation Gaming ve TSM
  • Asya/Pasifik: Fury
  • PGC 2021’de mücadele eden 32 takımın tümü, etkinlik ödül havuzuna net satışların %30’unun eklendiği Pick’em Challenge’dan da faydalanacak.

Yayın Detayları

Büyük Finaller 17 – 19 Aralık tarihlerinde her gün saat 13:00 (TSİ) saatindeki karşılaşmalarla başlayacak. Tüm maçlar PUBG Esports’un resmi Twitch ve YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacak. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol