Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Diğer Platformlarda Oldukça Beğeniliyor

PUBG oyuncuları Steam platformunda oldukça şikayetçiyken diğer platformlarda bu durum söz konusu değil.

PUBG, Steam platformunda sürekli şikayet edilen bir oyun haline geldi. Güncelleme notlarının yorum kısımları, inceleme kısımları gibi yerlerde oyuncular sürekli olarak bir şikayet halindeler. Sunucuların kötü olması, optimizasyonun kötü olması ve oyundaki buglarla ilgili bir sürü şikayet alan PUBG; diğer platformlarda oldukça beğeniliyor.

Mobil platformunda yüz milyondan fazla indirilen PUBG, mobilde günlük on beş milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Ayrıca mobil oyuncular, PUBG’nin mobil versiyonundan oldukça memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

Xbox One platformunda da oyuncu ve satış sayısı oldukça yüksek olan PUBG, her ne kadar Xbox One platformunda da oldukça fazla şikayet alsa da genel anlamda Xbox oyuncuları da PUBG’den memnun.

Geçtiğimiz günlerde, rekabetçi oyun platformu FACEIT’te PUBG de yer almaya başladı. FACEIT’te PUBG, tamamen rekabetçi olarak oynanıyor. Sunucular yüz kişi yerine altmış dört kişiyle doluyor. Rekabetçi oyun kurallarıyla, bölge kısıtlamasıyla, hilesiz bir deneyim sunan FACEIT PUBG; oyuncular tarafından olumlu not aldı.

pubg diger platformlarda oldukca begeniliyor e1534686198747

FACEIT PUBG’de yine PUBG’nin kendi sunucuları kullanılıyor ancak oyuncular bu sefer sunucu performansından memnun. FACEIT PUBG’den sonra oyuncular, Steam platformundaki PUBG için de rekabetçi mod istemeye başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.