Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Battlegrounds Epic Games Store’a Geliyor!

Krafton tarafından yapılan açıklamada, PUBG Battlegrounds'un Epic Games Store'da yer alacağı belirtildi. Popüler battle royale oyunu, 8 Aralık'tan itibaren mağaza sayfasından ücretsiz indirilebilecek.

Battle royale türünün en sağlam temsilcilerinden PUBG Battlegrounds, artık Epic Games Store üzerinden de oynanabilecek. Krafton tarafından yapılan açıklamada, oyunun 8 Aralık Perşembe TSİ 15:00‘dan itibaren mağaza sayfası üzerinden ücretsiz indirilebileceği belirtildi. Sevilen hayatta kalma oyunu, canlı sunucu bakımı sona erdikten sonra resmi olarak erişime açılacak.

Başlangıçta ücretli olan PUBG Battlegrounds, geçtiğimiz yılın sonlarında hem PC hem de konsol tarafında free-to-play modeline geçiş yapmıştı. Oynaması ücretsiz olduktan sonra çok daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran oyun, günlük yaklaşık 30 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

PUBG Battlegrounds Epic Games Store’a Ekleniyor

pubg battlegrounds epic games store

PUBG Battlegrounds Epic Games Store birlikteliği, oyuncuların bağlanıp takım kurması için başka bir seçenek daha sunuyor. Epic aracılığıyla oynayanlar kişiler, Steam’de bulunanlarla aynı hizmetlere erişecekler. Ayrıca her iki platformdan oyuncular cross-play yoluyla oynayabilirler. Böylece siz Epic Games Store üzerinden oynarken, aynı lobideki arkadaşınız Steam üzerinden oyuna erişebilecek.

Krafton ayrıca PUBG Battlegrounds’un Epic’e gelişini kutlamak amacıyla 6 Aralık 08:00 – 5 Ocak 08:00 tarihleri arasında çeşitli oyun içi kozmetik ürünlerin yer aldığı PUBG Founder’s Pack’in mağazadan ücretsiz alınabileceğini açıkladı. Yenilenen Vikendi haritasını da içeren 21.1 Güncellemesi PC için 6 Aralık ve konsol oyuncuları için 15 Aralık’ta yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.