Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Battlegrounds 20.1 Güncellemesi Tüm Platformlarda Çıktı

PUBG Battlegrounds 20.1 güncellemesi, tüm platformlar için yayınlandı. Yeni yamada oynanış, dünya ve harita, oyun deneyimi kalitesi ve daha birçok başlıkta önemli düzenlemeler var.

Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Battlegrounds güncellemelerle oyuncu deneyimini iyileştirmeye devam ediyor. Oynaması ücretsiz battle royale klasiği, tüm platformlarda 20.1 yamasını aldı. Silah eklentilerinden araçlardan ateş etme mekaniğinin iyileştirilmesine, yeni bir dereceli sezondan dünya ve harita düzenlemelerine kadar çok sayıda değişik, bu güncellemede oyunculara sunuldu.

PUBG Battlegrounds 20.1 güncellemesinde araçlarla yaya oyuncular arasındaki tek taraflı etkileşimleri azaltmak için çeşitli değişiklikler yapıldı. Buna göre artık sürücü koltuğunda araç kullanan oyuncular, aracın direksiyonunu kontrol ediyorsa tabanca şarjörü değiştirme iptal edilecek. Tabancaların yeniden dolma süresi de yaklaşık yüzde 50 ve PC kullanıcıları için geri tepme yaklaşık yüzde 20 arttı.

PUBG Battlegrounds 20.1 Yayınlandı

PUBG Battlegrounds 20.1

Dünya ve harita güncellemelerine baktığımızda ise Mavi Alan hakkındaki geri bildirimlere kulak verildiğini görüyoruz. Deston’daki oyuncuların diğer haritalara kıyasla daha sık elenmesi sebebiyle Mavi Alan’ın yarıçap oranı ve başlangıç gecikmesi ilk aşama için artırıldı. İkinci aşama, yarıçapın yanı sıra mesafe başına hasar büyütücüde de bir artış artık mevcut.

Yeni PUBG güncellemesindeki oyuncu deneyimi kalitesi düzenlemeleri üç başlıkta sıralıyor: Taşıma Özelliği, Ekran Ping İşaretçisi ve Telsiz Mesajı. Taşıma özelliği artık Sınırlı Etkileşim tuşlarıyla kullanılabilir veya iptal edilebilir. Ekran Ping İşaretçisi bundan sonra bir oyuncu veya silah nişan göstergesi işarete ne kadar yakınsa o kadar şeffaf görünecek. Son olarak, bu yamayla birlikte envanterle ilgili yeni telsiz mesajları artık aktif. Oyuncular artık takım arkadaşlarını çevrelerindeki veya envanterlerindeki belirli bir eşyanın miktarı hakkında uyarabilirler.

PUBG Battlegrounds 20.1 güncellemesinin yama notlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.