PUBG 12.2 Güncellemesi PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Beraberinde yeni bir 8x8 harita olan Taego'yu getiren PUGB 12.2 Güncellemesi PC ve konsol oyuncuları için yayınlandı.

Önemli yenilikler sunan PUBG 12.2 Güncellemesi, geçen hafta PC’de yayınlanmasının ardından bugün de konsol için kullanıma sunuldu. Yama ile birlikte popüler Battle Royale oyununa 8×8 boyutlarında bir harita olan Taego ekleniyor.

Oyunun en büyük haritalarından ikisi olan Erangel ve Miramar ile aynı boyutta olan Taego, 1980’lerin Güney Kore’sinde, oyuncuların geniş ve açık sazlıklardan Hosan cezaevinin yakın bölgelerine kadar çeşitli bölgelerde mücadele etmesine fırsat veriyor.

PUBG Güncellemesi PC’den Sonra Konsollara da Çıktı

PUBG 12.2 Güncellemesi konsol

Warzone’un 1v1 modu olan Gulag ile benzer bir mekanik sunan harita, Geri Dönüş BR (ikinci şans mekaniği) ve Şahsi-OED (kendi kendini canlandırma öğesi) dahil olmak üzere benzersiz özelliklere sahip.

Eğer haritada “Mavi Bölge aşaması” sırasında ölürseniz, kendinizi Taego’dan ayrı küçük bir ada olan “Geri Dönüş Arenası”nda buluyorsunuz. Yeterince uzun süre hayatta kalırsanız oyunun ilerleyen bölümlerinde Taego’ya geri dönüyorsunuz. Kısacası PUBG, hayatınız için savaşmanızı sağlayacak.

PUBG 12.2 Güncellemesi, Oyuna Taego Haritasını Ekliyor

PUBG 12.2 Güncellemesi

PUBG 12.2 Güncellemesi ile gelen yeni Survivor Pass‘in teması, çoğunlukla yeni harita Taego’dan esinleniyor. Oyuncular, 50 seviye boyunca ilerledikçe çeşitli ödüller kazanacaklar. Ayrıca 50. seviyeyi geçen oyuncular madalyalar, amblemler ve G-Coin dahil olmak üzere bonus ödüller elde edecekler.

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai ile ilk konsept arabası olan Pony Coupe’yi PUBG’ye taşımak için özel bir işbirliği yapan geliştirici Krafton, oyunculara çok özel deneyimler yaşatacak. Taego haritasına özel olarak çeşitli zeminlere sahip araziler için zenginleştirilmiş kontrol sağlayan dört çekişli bir tasarıma sahip olan Pony Coupe, efsane otomotiv tasarımcısı Giorgetto Giugiaro tarafından 1974 yılında tasarlanmıştı.

PUBG 12.2 Güncellemesi PC yama notlarına buradan, konsol yama notlarına ise buradan ulaşılabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol