Psychonauts 2, 2020’ye Ertelendi!

Psychonauts 2'den ertelenme haberi geldi.

Bu yıl çıkması beklenen Psychonauts 2 tüm platformlarda sergilenmeye devam ederken oyunun çıkış tarihinin ertelendiği bilgisi geldi. İlk sürümü ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapım, 2020’ye ertelendi.

Psychonauts 2 2020’ye Ertelendi 2

İlk sürümü ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Psychonauts, ikinci sürümü ile bekleniyor. Double Fine Productions tarafından geliştirilen yeni sürüm PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 2020’de lansmana çıkacakmış. PC Gamer’ın haberine göre E3 2019’da duyurulan Psychonauts 2, 2019 yılı içerisinde çıkması beklenirken önümüzdeki yıla ertelenmiş. Yani yapım 2020 yılında lansmana çıkacakmış.

Zengin yapısı ile oyunculara enfes bir dünya sunacak olan oyun tek oyunculu yapısı ile tüm platformlara gelecek. 3D grafik açılarına sahip olacak olan oyun Xbox Game Studios tarafından hem konsol hem de bilgisayar platformunda yayınlanacak. Yapım içerisinde Türkçe dili yer almazken, 5 farklı dil desteği bulunacak.

Oldukça detaylı ve gerçekçi bir içerik yapısının yer alacağı oyunda sürükleyici bir hikâye modu yer alacak. Sistem gereksinimleri ve fiyat etiketi konusunda herhangi bir bilginin yer almadığı oyun 2020 içerisinde lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol