Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PSVR2 İçin ‘Townsmen VR’ Duyuruldu

Handygames, PlayStation VR2'nin PS5 için lansman oyunlarının arasına Townsmen VR'ı dahil ettiğini duyurdu.

Handygames, şehir kurma oyunu Townsmen VR‘ın PS5’e geldiğini doğruladığı için başka bir PlayStation VR2 lansman oyunu duyuruldu. PlayStation VR2, 22 Şubat’ta çıkış yapacak ve bu tarihe kadar cihazın çıkış gününe yetişecek olan oyun sayısı bir hayli arttı. Townsmen ve VR sürümü yeni birer oyun olmasa da, yeni sanal gerçeklik cihazının dolu dolu gelmesi güzel.

Townsmen VR, ilk olarak Meta Quest 2, HTC Vive ve birçok sanal gerçeklik başlığı dahil olmak üzere 2021’e kadar erken erişimde mevcuttu. Resmi olarak 24 Mart 2022’de Steam‘de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri VR meraklıları tarafından olumlu notlar almayı başardı. Bu arada bilmeyenler için oyun, savaşmak, araştırma yapmak ve kasabamızı uygun bir imparatorluğa dönüştürmek zorunda olduğumuz yapım.

Townsmen VR, PSVR2 Oyunlarına Katıldı

Townsmen VR PSVR2 Oyunlarina Katildi

Handygames’in geliştirdiği VR şehir kurma oyunu çıkış gününden itibaren PlayStation VR2’de olacak. Oyun, 22 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan PlayStation VR2 başlık seti için PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek. Oyun yalnızca dijital olarak sunulacak. Bu arada, oyunun PlayStation VR2 sürümü için yeni içerik ekleneceğine veya eklendiğine dair bir gösterge yok.

Oyun elbette yeni PSVR2 başlığı için optimize edilecek. Ayrıca PlayStation VR2’nin dokunsal denetleyicilerini desteklemek için işlevsellik ekleyecek. Townsmen VR’ın PlayStation VR2 lansman serisi için açıklandığını görmek biraz şaşırtıcı. Bu yapımın yanında Pavlov VR, The Return of Thumper, NFL Pro Era, Tetris Effect: Connected ve Boks Game Creed: Glory – Championship Edition gibi yapımlarda ilk günden çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.