Ps4’ün Cüzdan Ağlatan Oyunları

Ps4 dünyasında neler oluyor? Hangi oyunlar ne kadar?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Ps4’ün Cüzdan Ağlatan Oyunları

Ps4 kullanıcılarının sürekli olarak cüzdanlarını kabarık tutmaya çalışıp, bir kaç oyunu almak için can çekiştiğini hepimiz biliyoruz. Bakalım bu aralar Ps4 için hangi paketler,hangi oyun ne kadar?

 Çıkış Tarihi:18 Kasım 2014

Kendisinin cüzdanlarımızı hasta ettiğini bile bile sizlere birde Season Pass’i içeren Gold Edition fiyatını sunalım dedik. Season Pass’de neler var derseniz:

– “Escape from Durgesh Prison” hikâyesi

– “Hurk Deluxe Pack” : 5 görev ve 5 silah

– “Overrun” pvp modu ve haritasi

– “Valley of the Yetis” hikâyesi

Çıkış Tarihi:3 Kasım 2014

Ah Call of Duty ah! Hem cebimizi hem aklımızı yakan oyun. Heyecanla bekleyip bir çoğumuzun indirime girse de alsak dediği o muhteşem oyun. Oyun dışında Pro Edition’da neler var diye merak edenleriniz için:

– Sezonluk Kombine (4 aksiyon dolu DLC Paketi*)

– Atlas Gorge Bonus Çok Oyunculu Haritası

– Atlas Dijital İçerik Paketi (İki bonus silah, özel bir Atlas Dış İskeleti, Miğfer ve Oyuncu Kartı, 5 Bonus Malzeme Düşürme ve Tek Oyuncu Dış İskelet Yükseltmesi)

– Özel bir silah kamuflajı, nişangah seti ve oyuncu kartı ile eşsiz bir Kişiselleştirme Paketi

– Advanced Arsenal Bullet Brass Dış İskeleti ve EM1 Quantum güdümlü enerji silahı 

– AK-12G Taarruz Tüfeği ve CROSSBOW-B2 özel silahları

Çıkış Tarihi:9 Eylül 2014

Evet, fiyatı gelmeden önce hepimizin tahmin ettiği oyun. Cüzdanlarımızın başına ne geldiyse hep bu Destiny yüzünden geldi! Boyutu 17.4 Gb olan oyun Ps4 kullanıcılarının gözdesi olarak en pahalı oyunlardan biri.

Çıkış Tarihi:21 Kasım 2014

Vur kır parçala! WWE Digital Deluxe Sürümü ile son günlerde sıkça duyduğumuz oyunun içerisinde ayrıca WWE 2K15 Showcase Season Pass de yer alıyor. 21.6 Gb dosya boyutu ile bizi en aksiyonlu ve en heyecanlı dövüş sahnelerine taşıyor.

Çıkış Tarihi:3 Ekim 2014

Middle-earth™: Shadow of Mordor™ Premium Sürümü 284,00 TL fiyatı ile bizi bizden alıp uzak diyarlara götürüyor. Bu fiyatının yanında en önemli olanı ise; çete görevleri ve sezonluk paketi Premium sürümde edinebiliyorsunuz. Bu sayede de Sezonluk paketin içerisinde yer alacak olan,hikayedeki misyonlar, ek mücadele modları, görevler, dış görünümler ve rünlere sahip olabilirsiniz. 

Çıkış Tarihi:5 Şubat 2014

Call of Duty Ghosts ve Season Pass Paketi ile cüzdanımızı yakmayı başaran bambaşka bir oyun! Ps4 kullanıcıları için işkence haline gelmiş olan Call of Duty Ghosts Season Pass Paketi ile birlikte sizlere bu fiyattan sunuluyor. 26.9 Gb dosya boyutu ile hem tek hem de çok oyunculu oynanabilir olması oldukça ilgi çekici.

Çıkış Tarihi:13 Kasım 2014

Gelişi ile olay yaratan oyun, Unity! Fransız tarihini bizlere bütün şeffaflığı ile anlatan Unity’de en fazla 3 oyunculu oynanabilen muhteşem grafiklere sahip bir oyundur. Bir çok problemin ve eksikliğin olduğu geri bildirimlerle de sunulan oyunun satışları hiç durmadan devam ediyor.

Çıkış Tarihi:2 Aralık 2014

13.6 Gb dosya boyutu ile karşımıza çıkan The Crew, çok kısa bir sürede yayınlanan tanıtım videoları ile hepimizi etkilemeyi başarmış mükemmel bir MMO yarış oyunudur. MMO dünyasına oldukça mükemmel bir giriş yapan The Crew bakalım beklediği ilgiyi 260,00 TL fiyatı ile görebilecek mi?

1 Yorum

  1. Bizde oyun kardeşliği yaparız 🙂

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol