Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS VR2 Özel ‘Swordsman VR’ Duyuruldu

inn Studio, lansman gününde PS VR2'ye yönelik yeni oyununu açıklayarak, VR başlığı için önceden duyurulan diğer oyunların küçük listesine katıldı.

Sinn Studio, oyunu Swordsman VR‘ın lansman sırasında PS VR2’de mevcut olacağını duyurdu. PlayStation VR2, adından da anlaşılacağı gibi, Sony’nin ikinci sanal gerçeklik başlığı olacak ve hayranlar yeni donanımın bir noktada yolda olacağının farkında olsa da, çıkış tarihi ancak yakın zamanda açıklandı.

PlayStation VR2, 22 Şubat 2023’te 550 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Bazıları, PlayStation VR2’nin fiyatını biraz tartışmalı buldu, ancak görünüşe göre Sony, parasının hakkını verecek özellikler içeren cihazından oldukça umutlu. PlayStation VR2, selefinin bir adım önüne olacak ve 550 dolar karşılığında kullanıcılar başlığın yanı sıra bir çift kontrol cihazı ve kulaklık da alacak.

Swordsman VR Ücretsiz Güncellenecek

Swordsman VR

İlk modeldeki bu ilk iyileştirmenin yanı sıra PS VR2, 4K çözünürlük, başlık takılıyken aşırı ısınmayı önlemek için havalandırma delikleri ve PS5’in DualSense denetleyicilerinde bulunana benzer dokunsal geri bildirim gibi yeni özelliklerle birlikte gelecek.

Ayrıca, PlayStation VR2’de elbette oynayacak birçok oyun olacak, bunlardan biri Sinn Studio’dan Swordsman VR olacak. Swordsman, oyuncuların normal düşmanlara ve bazı zorlu patronlara karşı düello kazanmak için savuşturmalarına, karşılık vermelerine, adım atmalarına ve kaçınmalarına izin veren gerçekçi bir savaş oyunu olacak.

İlk olarak 2020’de piyasaya sürülen oyun, orijinal PlayStation VR’da mevcuttu ve Şubat ayında piyasaya çıktığında yeni VR başlığı için bir yeni nesil güncellemesi alacak. Sinn Studio bunu Twitter’da duyurdu ve burada Swordsman VR’nin oyuna zaten sahip olanlar için ücretsiz bir yükseltme alma olasılığını da tartıştı.

Bu, muhtemelen Swordsman VR’yi zaten satın almış olan hayranları memnun edecektir, çünkü birçoğu şu anda PlayStation VR2’nin orijinal PS VR’deki oyunlarının çoğu için geriye dönük uyumluluk sunmayacağı gerçeğinden oldukça rahatsız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.