Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store’da Yıl Sonu İndirimleri Başladı

Tüm zamanların en iyileri de dahil yüzlerce PS4 ve PS5 oyununda yüzde 80'e varan fırsatlar sunan PlayStation Store Yıl Sonu İndirimleri başladı. Karar vermenize yardımcı olmak için öne çıkan oyunları sizler için derledik.

Geçtiğimiz hafta Black Friday İndirimi ile karşımıza çıkan PlayStation Store, iki harika fırsatla daha cüzdanlarımıza bayram yaşatıyor. Mağazada şu anda PS4 ve PS5 için yüzlerce AAA ve bağımsız oyunda fırsatlar sunan iki büyük indirim var. PS Store Yıl Sonu Fırsatları, 2022’de çıkan bazı oyunlar da dahil olmak üzere bir ton popüler oyun içeriyor. PlayStation Indies ise çeşitli türlerde ucuza pek çok bağımsız yapım içeriyor.

Yeni ve eski en çok satan PlayStation oyunlarından bazılarını yüzde 80’e varan indirimle satın alabileceğiniz PS Store indirimleri, 21 Aralık‘a kadar sürecek. Her iki kampanyada binin üzerine oyun ve indirilebilir içerik olduğu için hepsi listeleyemiyoruz, ancak karar vermenize yardımcı olmak adına öne çıkan fırsatları siz değerli okurlarımız için derledik.

PS Store’dan İki Büyük İndirim Kampanyası

ps store yıl sonu indirimleri

Normalde 469 lira olan Call of Duty: Modern Warfare ve 569 lira değerindeki Far Cry 6, yüzde 67 indirimle sırasıyla 154,77 lira ve 187,77 liraya düştü. Ayrıca Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 70,35 liraya, God of War III Remastered 99,50 liraya ve Need for Speed Heat Deluxe Edition 109,90 liraya satılıyor. Ek olarak, Gotham Knight ve Sonic Frontiers gibi yakın zamanda piyasaya sürülen birkaç oyunda da indirim var.

Eğer AC serisini seviyorsanız Black Flag, Unity, Syndicate oyunlarını içeren Assassin’s Creed Üçlü Paketi‘ne 349 lira yerine 87,25 liraya sahip olabilirsiniz. Bunların haricinde 99 liraya düşen Horizon Zero Dawn Complete Edition ve Marvel’s Spider-Man gibi cazip fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man Fiyatı 100 Liranın Altına Düştü

ps store indirim

God of War, Battlefield V, Resident Evil Village, Tom Raider ve çok daha fazlası, PS Store Yıl Sonu İndirimleri‘nde yer alıyor. Dead by Daylight, Mortal Kombat 11, Guilty Gear Strive gibi oyunlar için indirimli DLC ve season pass’lerden bahsetmiyorum bile.

PlayStation Store Yıl Sonu Fırsatları ve Indies indirimlerindeki tüm ürünlere bu sayfadan göz atabilirsiniz. Her iki kampanya da 21 Aralık‘a kadar devam edecek. O zamana kadar listeye yeni indirimli oyunlar eklenebileceği için ara sıra göz atmanızı tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.