Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store Yaz İndirimi İçin Tarih Açıklandı!

Sony, binlerce oyun ve indirilebilir içeriğin yer alacağı PlayStation Store Yaz İndirimi'nin 19 Temmuz'da başlayacağını açıkladı.

PS Store Yaz İndirimi 2023 ne zaman sorusunun cevabı sonunda belli oldu. Sony, heyecanla beklenen kampanyanın 19 Temmuz Çarşamba günü başlayacağını duyurdu. Binlerce PS4 / PS5 oyunu ve indirilebilir içerikte önemli fırsatlar sunacak olan etkinlik, 16 Ağustos’ta sona erecek. Bu da, indirimlerden yararlanmak için bir ay süreniz olacağı anlamına geliyor.

Sony, bazı indirimlerin sınırlı bir süre için sunulacağını ve etkinlik tamamen sona ermeden satış döneminden kaldırılacağını söyledi. PS Store Yaz İndirimi‘nde hangi oyunların olacağını 19 Temmuz’da listeler yayımlandığında göreceğiz.

PS Store Yaz İndirimi, 19 Temmuz’da Başlıyor

ps store yaz indirimi 2023 ne zaman

Bilindiği üzere bir önceki büyük indirim mart ve nisan aylarındaki bahar kampanyasıydı. Eğer o dönemki fırsatları kaçırdıysanız, yaz indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Öte yandan mağazada şu anda Temel Seçimler adlı bir promosyon olduğunu da belirtelim.

GTA V, Red Dead Redemption 2, Dying Light 2, Assassin’s Creed Valhalla, FIFA 23 ve The Last of Us Remastered gibi oyunların yer aldığı indirim, yüzde 70’a varan tasarruflar sunuyor. Dilerseniz, öne çıkan fırsatları derlediğimiz öneri listemize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.