Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Store İlkbahar İndirimi Başladı: İşte Öne Çıkan Fırsatlar

PlayStation Store İlkbahar İndirimi için bekleyiş sona erdi. Bugün itibarıyla başlayan kampanya, birbirinden güzel PS4 ve PS5 oyunlarında yüzde 75'e varan fırsatlar sunuyor.

Binlerce PS4 / PS5 oyununda ve eklenti paketinde kaçırılmayacak fırsatların yer aldığı PS Store İlkbahar İndirimi 2023, bugün itibarıyla resmen başladı. Yüzde 75’e varan tasarruflar sunan kampanya, önümüzdeki dört hafta boyunca devam edecek. Sony, 12 Nisan’da indirimdeki oyunların yenileneceğini ve listenin daha da uzayacağını söyledi.

NBA 2K23, FIFA 23, The Last of Us Part I ve Dead Space gibi yeni oyunların yanı sıra, Grand Theft Auto V, The Witcher 3: Wild Hunt ve Red Dead Redemption 2 gibi unutulmaz klasiklerden oluşan bir indirim listesi var. Oyun ve eklenti paketleri dahil 2 binden fazla öğeyi daha uygun fiyatlardan almak mümkün. Eğer uzun zamandır almak istediğiniz bir oyun varsa, şimdi tam zamanı olabilir.

FIFA 23 PS Store İlkbahar İndirimi’nde 210 TL Oldu

ps store ilkbahar indirimi 2023

İndirimli oyunların tamamını burada paylaşmamız mümkün olmadığından, aralarından öne çıkanları siz değerli okurlarımız için seçtik. Her indirimin gözdelerinden biri olan FIFA 23 fiyatı PS4 ve PS5 için sırasıyla 210 lira ve 320 liraya düştü. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales yüzde 50 indirimle 229,50 liraya satılırken, DC tarafındaki Gotham Knights ise yüzde 60 indirimle 359,60 lira oldu.

Basketbol tutkunlarının değerlendirebileceği bir fırsat olan NBA 2K23, PS4 için 318,42 liraya inerken, PS5 konsolları için ise 494,34 liraya geriledi. En çok satan PlayStation oyunlarından The Witcher 3: Wild Hunt, Techland imzalı zombi aksiyon deneyimi Dying Light 2 Stay Human, hayatta kalma türünün klasiklerinden ARK: Ultimate Survivor Edition ve EA’in yarış serisindeki son halka Need for Speed: Unbound yarı fiyatına düşen oyunlar arasında yer alıyor.

PS Store İlkbahar İndirimi‘ndeki oyunlar elbette bunlarla sınırlı değil. Daha binlerce oyun ve eklenti paketinde yüzde 75’e varan fırsatlar bulunuyor. Kampanya, bir ay boyunca devam edecek. Fırsatların tamamına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.