Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

1.187 TL Değerindeki PS Plus Temmuz Oyunları Erişime Açıldı

PlayStation Plus'ın temmuz ayı ücretsiz oyunları bugün itibarıyla erişime açıldı. Toplam değeri 1.187 TL olan Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered ve Endling – Extinction is Forever, 31 Temmuz'a alınabilecek.

PS Plus temmuz oyunları için bekleyiş nihayet sona erdi. Sony’nin abonelik servisine üye olan tüm kullanıcılar, toplam değeri 1.187 TL olan Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered ve Endling – Extinction is Forever yapımlarını ücretsiz olarak hesaplarına ekleyebilecekler. Bu oyunlar halihazırda Extra ve Deluxe kitaplıklarında zaten yer alıyordu, ancak şimdi Essential abonelerine de sunulmuş oldu.

PS Plus aylık oyunlarını almak için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz olacak. Üyeliğiniz aktif olarak devam ettiği sürece, bugüne kadar talep ettiğiniz tüm PlayStation Plus oyunlarını istediğiniz zaman konsolunuza indirip oynayabilirsiniz. PS Plus temmuz oyunlarının erişime açılmasıyla birlikte haziran listesi de kaldırılmış oldu. Umarız almayı unutmamışsınızdır!

PS Plus Temmuz 2023 Oyunları

ps plus temmuz 2023 oyunları

Call of Duty: Black Ops Cold War

Black Ops Cold War, bizleri 1980’lerin başındaki Soğuk Savaş’ta yaşanan jeopolitik mücadelenin derinliklerine götürüyor. Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB karargahı ve daha fazlası gibi ikonik yerlerde dünyanın dört bir yanında savaşırken tarihi figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geliyoruz.

Alan Wake Remastered

Remedy Entertainment’ın ödüllü sinematik aksiyon oyununun elden geçirilmiş görseller ve yeni özellikler içeren bu yeniden düzenlemesinde gizemli Bright Falls kasabasına geri dönüyoruz. Yazar Alan Wake‘in Bright Falls’ta gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından karısı Alice’i çaresizce aramasına yardımcı oluyoruz.

Endling – Extinction is Forever

PS Plus’ın bu ayki ücretsiz oyunlarından biri olan Endling – Extinction is Forever’da insanlığın mahvettiği bir dünyayı gezegendeki son tilkinin gözünden deneyimliyoruz. Doğal çevrenin en değerli ve değerli kaynaklarını her geçen gün bozan, kirleten ve sömüren insan ırkının yıkıcı gücünü keşfediyoruz ve çevresel tehlikelere karşı yavrularınızı korumaya çalışıyoruz.

PlayStation Plus temmuz oyunları hakkında daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.