Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Haziran 2022 Oyunları Resmiyet Kazandı

PlayStation Plus abonelerinin haziran ayında ücretsiz sahip olabilecekleri oyunlar belli oldu. Bu ayın seçkisinde God of War da bulunuyor!

PS Plus Haziran 2022 oyunları resmi olarak açıklandı. Geçtiğimiz ay FIFA 22’yi ücretsiz veren Sony, göz kamaştırıcı bir oyunla daha karşımıza çıktı. Haziran ayının PlayStation Plus oyunları arasında 179 TL değerindeki God of War da bulunuyor. Abonelere sunulan diğer iki oyun ise Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl oldu.

Bu oyunlar, yenilenen PS Plus hizmeti piyasaya sürüldüğünde PlayStation Plus Essential planı dahil olmak üzere tüm PlayStation Plus üyelerine aylık ücretsiz oyunlar olarak sunulacak. Sony, 22 Haziran’da üye hesaplarının geçişine başlayacak. Sürecin tüm üyeler için 23 Haziran’a kadar tamamlanması planlanıyor. Yeni PlayStation Plus ile sunulan üyelik planları, aylık 40 TL ile 70 TL arasında değişiyor.

PS Plus Haziran 2022 Listesinde God of War Var!

ps plus haziran 2022 oyunları

Dilerseniz PS Plus Haziran 2022 oyunlarına daha yakından bakalım. Listenin en dikkat çeken yapımı olan God of War, Kratos ve oğlu Atreus’un İskandinav doğasında çıktıkları vahşi macerayı konu alıyor. Destansı boss dövüşleri, akıcı savaş mekaniği ve nefes kesen atmosferi harikulade bir anlatı ile birleştiren oyun, gelmiş geçmiş en iyi RPG’lerden biri olmayı hak ediyor.

Naruto serisi, 4’e 4’tür ve 8 ninjanın aynı anda dövüştüğü takım tabanlı bir oyun sunuyor. Oyuncular, çevrimiçi olarak diğer takımlara karşı rekabet etmek için dört kişilik bir ekip olarak işbirliği yapar. Son olarak Nickelodeon All-Star Brawl ise Nickelodeon evreninden efsanevi karakterlerle heyecan dolu bir platform macerası sunuyor. Bu arada mayıs ayının PlayStation Plus oyunları FIFA 22, Tribes of Midgard ve Curse of the Dead Gods 6 Haziran‘a kadar indirilebilecek. Hala vaktiniz varken değerlendirmenizde yarar var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.