Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ekim 2022 Ücretsiz Oyunları Neler Olacak?

Eylül ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde Ekim 2022'nin PlayStation Plus listesi şimdiden merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda, gelecek ay Essential üyelerinin alabileceği ücretsiz oyunların neler olabileceğine bakıyoruz.

Sony, PS Plus aylık oyunlar ile abonelik servisini kullananları memnun etmeyi başarıyor. Eylül ayının listesinde Need for Speed Heat, Granblue Fantasy: Versus ve TOEM bulunuyordu. PlayStation Plus üyeleri, bir sonraki bedavalar erişime açılana kadar bu oyunları kitaplıklarına hiçbir ücret ödemeden ekleyebilecekler. Peki, PS Plus Ekim 2022 ücretsiz oyunları hakkında şu anda neler biliyoruz?

Gelecek ayın seçkisinde Essential aboneleri için bir PS5 oyunu ve bir PS4 oyunu yer alacak. Ayrıca şu anda Extra ve Premium kitaplıklarda bulunan bir oyun ekim ayı boyunca Essential abonelerine sunulacak. Sizler için kaleme aldığımız bu yazıda PlayStation Plus Ekim 2022 oyunları hakkında bilinenleri, sızıntıları ve söylentileri ele alıyoruz.

PS Plus Ekim 2022 Ücretsiz Oyunlar

PS Plus Ekim 2022 ücretsiz oyunları henüz açıklanmadı. Listeyi görmek için eylül ayının son çarşamba gününü beklemek zorundayız. Duyuruyu takiben bir sonraki salı günü de bu oyunlar PS4 ve PS5 için indirilebilecek. Peki, tahminler neler?

Ekim 2022 PS Plus aylık oyunları arasında Dakar Desert Rally (PS5, PS4), Scarlet Nexus (PS4) ve Tetris Effect: Connected (PS4, PSVR) olabilir. Dediğim gibi henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için yalnızca tahminlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz şimdi de bu oyunlar hakkındaki bilgilere geçelim.

Dakar Desert Rally

ps plus ekim 2022 ücretsiz oyunları

PS4 ve PS5 PS Plus Essential aboneleri, gelecek ayın oyunları arasında Dakar Desert Rally‘i görebilir. çok oyunculu ve tek oyunculu modlara sahip olan yapım, size motosikletler, 4×4’ler, SSV’ler ve daha fazlasıyla muazzam bir off-road ralli yarış macerası yaşatıyor. 2020, 2021 ve 2022 Dakar Rallisi yarışlarından 30’dan fazla etap ve resmi lisanslı aracın bulunduğu oyun, yarış tutkunları için benzersiz ve ilginç bir deneyim vadediyor.

Scarlet Nexus

ps plus ekim 2022

Elden Ring’in yayıncısı Bandai Namco’nun yeni IP’si olan Scarlet Nexus, geçen yıl son derece olumlu karşılandı. Keşfedilecek uçsuz bucaksız siberpunk dünyası ve etkileyici karakter tasarımları ile öne çıkan aksiyon rol yapma oyunu, şüphesiz PS Plus Ekim 2022 listesindeki en iddialı oyun.

Tetris Effect: Connected

ps plus aylık oyunlar

Extra ve Deluxe oyun kitaplığında bulunan Tetris Effect: Connected, ekim ayının PlayStation Plus oyunlarında yer alabilir. Klasik tetris deneyimine heyecan verici bir hava katan yapım, ister tek başınıza isterse çevrimiçi olarak diğer oyuncularla mücadele etmenizi sağlıyor.

Bu yazımızda, PS Plus Ekim 2022 ücretsiz oyunları hakkında bildiklerimizi aktardık. Gelecek ayın listesi resmiyet kazandığında sizleri bilgilendireceğiz. O zamana kadar PS4 Türkçe oyunlar listemize göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.