Project Winter Steam’de Yayınlandı

Project Winter kendine özgü bir hayatta kalma oyunu.

Son yıllardaki füryanın ardından oyun sektörü hayatta kalma türündeki oyunlara doydu diyebiliriz. Bu yüzden de yapımcıların bu tür yapımlara yönelirken özgün olması şart. Bağımsız geliştirici Other Ocean Interactive de tam olarak bunu hedefliyor. Yeni co-op hayatta kalma oyunu Project Winter, türe yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.

Farklı bir survival türü oyun olan Project Winter, standart türün aksine aldatmaca ve ihanetlere odaklanıyor. Muhtemelen ne demek istediğimizi anladınız fakat yine de açıklayalım. Project Winter, 8 kişi co-op oynanan bir oyun ve arkadaşlarınıza ihanet etme fırsatı tanıyor!

Project Winter’da sosyal aldatmaca ve hayatta kalma asıl odak noktası olurken, grubun nihai kaçış hedefine ulaşması için iletişimde kalması ve birlikte çalışması gerekiyor. Kaynak topluyor, yapıları tamir ediyor ve vahşi doğaya karşı beraber karşı koyuyorsunuz. Buna rağmen grupta ‘hainler’ de yer alabiliyor ve oyun ilerledikçe daha çok güç kazanıyorlar. Hain takım arkadaşlarının amacı ise diğerlerinin önüne geçmek!

Project Winter 32,00 TL fiyat etiketiyle Steam üzerinde Erken Erişim sürümü olarak yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol