Prodeus 2019’da Yayınlanacak!

Prodeus bilgisayar platformu için yayınlanacak.

Bilgisayar platformu için duyurulan Prodeus 2019 yılı içerisinde Steam’de oyunculara sunulacak. Oyun macera oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olarak karşımıza çıkacak olan Prodeus ile fantastik bir dünyaya adım atacağız. Zombi tarzındaki mutasyonlar ile mücadele edeceğimiz oyunda ateşli silahlar kullanarak hayatta kalmaya çalışacağız. Tek oyunculu olarak oynayabileceğimiz yapımda sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak. AAA kalitede karşımıza çıkacak olan yapımda kapalı bir alan içerisinde ilerleyecek ve ilerlerken de karşımıza çıkan mutantları avlamaya çalışacağız. HD ekran gafik açılarına sahip olacak olan oyunda görsel efektler de oldukça fantastik olacak.

Oyuncular mutantları avlarken adeta onları patlatacak ve ortalık kan gölüne dönecek. Hızlı ve tempolu yapısı ile dikkatleri üzerine çekecek olan yapım, bünyesinde dinamik film müziklerinden de kesitler bulunduruyor. Ağır silahlar ile oyunculara zengin bir cephane sistemi sunan yapım, bizlere keşfetmek için çeşitli sırları da karşımıza çıkaracak.

24 Kasım’da Steam üzerinden yeni trailer’ını da yayınlayan yapım, oyuncuların iştahını açacak gibi görünüyor.

Prodeus 2019 yılı içerisinde Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Yeni yayınlanan trailer’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol