Pro Evolution Soccer 2019 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Pro Evolution Soccer 2019 kısa süreliğine Microsoft Store'da ücretsiz oldu.

Futbol severler tarafından yıllardır oynanan Pro Evolution Soccer serisi peşinden milyonları sürüklemeye devam ediyor.

30 Ağustos 2018’de konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan serinin son oyunu Pro Evolution Soccer 2019 satış rakamları ile haftalarca en çok satan oyunlar arasında yer aldı. Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan başarılı yapım Microsoft Store’da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Cep yakıcı fiyat etiketi ile dikkatleri çeken oyun Xbox One kullanıcılarına kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Dileyen Xbox One oyuncuları Microsoft Store üzerinden PES 2019’u ücretsiz olarak indirebilir ve sonsuza dek oyuna sahip olabilirler. Oyunun ne zaman ücretli olarak dağıtılacağı henüz billinmezken, Microsoft sayfasında sınırlı bir süre için ücretsiz olduğu belirtiliyor. Bünyesinde dünyaca ünlü ligleri ve futbolcuları bulunduran oyun, FIFA’nın gerisinde kalsa da oldukça geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor. Konsol platformunda 4K ve Ultra HD olarak oynanabilen PES 2019, geçmiş serilerine nazaran daha gerçekçi bir yapıya sahip.

Farklı liglere ve kupalara katılacağımız oyunda bizleri eğlence dolu maçlar bekliyor olacak.

Xbox One oyuncuları Pro Evolution Soccer 2019’a buradan ücretsiz olarak sahip olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>